Ayakkabı Katalog Çekimi

ayakkabı fotoğraf çekimi
ayakkabı çekimi

Ayakkabı katalog çekimi büyümek isteyen firmaların hedef kitleye ulaşmak için kullandıkları en etkili satış sağlayan reklam türürdür. Üretimi ve ticareti yapılan her ayakkabı markasının istenilen satışları sağlaya bilmesi için ayakkabı çekimi muhakkak yapılmalıdır. Basılı geneleneksel medya için olmasa bile e ticaret ve sosyal medya gibi dijital platformlarda satış yapmayı düşünen firmalar için günümüzün olmazsa olmazıdır.

Ayakkabı katalog çekimi firmaların başta e ticaret siteleri olmak üzere katalog tasarımlarında, vitrin, bilboard, bina yüzü ve araç giydirme gibi açık hava reklamlarında, dergi gazete gibi medya kanllarında ve sosyal medya gibi dijital platformlarda kullanılmak için yapılır. Aktüel ajans stüdyosunda yapılan ayakkabı katalog çekimleri markanın sattığı ürünleri en iyi şekilde tanıtırken, tüm detaylarını, kalitesini ve gerçeklik hissini yansıtacaktır. Bir ürünü özellkle e ticaret üzerinde et etkili sattıran unsurlardan birisi ürünün görsel kalitesine gösterilen değerdir.

Mankenli Ayakkabı Katalog Çekimi

Ayakkabı katalog çekimi mankenli ve sade fonda çekilmek üzere ikiye ayrılmaktadır. Mankenli katalog çekimleri için modeller manken ajans dan temin edilmektedir. Aktüel ajnas kendi bünyesinde bulunduruduğu modeller ile mankenli katalog çekimi için daha uygun fiyatlarla çalışmalarını gerçekleştire bilir. Yerli ve yabancı manken kadrosu ile bütün ayak numaralarını sizlere sunabilmektedir.

Mankenli katalog çekimi düz fonda çekilen kataloglara oranla daha etkilidir. Çünkü ürünü alacak olan herkes ayakkabının bir ayakta nasıl durduğunu gördüğünde kendinde nasıl duracağının fikrini daha çabuk algılar ve benimser. Buda doğrudan satışlara yansayacaktır. Ayakkakbı katalog çekimi beyaz fonlardada yapılır tabiki. Ki ürün detayını en iyi belli edende beyaz fonda yapılan ayakkabı katalog çekimleridir. Ama yukarıdada bahsettiğimiz gibi mankenli yapılan çekimler ürünün satışını artırdığı gibi markak imajınada değer katacaktır. Tek renk fonlarda çekilen ayakkabı katalog çekimleri genellikle bütçeleri düşürmek içindir.

Aktüel Ajans Ayakkabı Çekimi

Aktüel ajans 12 yıllık ürün fotoğraf çekimi tecrübesi ile hizmet vermektedir. Yaptığı ayakkabı katalog çekimleri ile satışlara yön verirken marka imajına değer katmaktır. Aktüel ajans e ticaret ve tüm reklam mecraları için tasarlanan ayakkabı fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmektedir. Çektiğimiz ayakkabı kataloglarının bir çoğu Aktüel ajans stüdyolarında gerçekleşmiştir. Dış çekim istemeyen müşterilerimiz için tek renk fonlarda veya kurulan dekorlarda yapılan ayakkabı fotoğraf çekimleri ile kusursuz kataloglar oluşturmaya çalışmkatayız. Ayakkabı katalog çekimi sonrası ürünlerin en iyi şekilde shoplanarak katalog tasarım aşamasına veya e ticaret sitesinde yayınlanacak durumda sizlere teslim etmekteyiz.

İnstagram : @aktuel.ajans