Azeri Manken

Azeri manken başvurusu yaparak, Ajans bünyesinde çalışacak azeri manken çalışma arkdaşları aramaktayız. Genel olarak fuar organizasyonları ve katalog çekimlerinde yer acak ve tercihen rusça bilen azeri mankenler başvuru yapabilirler. Katılacağı moda, sanat ve reklam gibi çalışmalarda tanıtacağı ürünü profesyonel bir şekilde sergileyen azeri manken kadromuz içine girerek bizimle aile olcak arkadaşları beklemekteyiz. Bunlarla birlikte kliplerde ve videolarda filmlerde oyunculuk dansçık edecek kişilerede ihtiyacımız vardır. Bu konulara yeteneği olan azeri mankenler bu tür işleride tercih edebilirler.

azeri-manken-ajans
azeri-manken-ajans

Model ve Oyuncu Olabileceğini Düşündüğünüz Diğer Arkdaşlarınız ile de Lütfen Whatsapp ile Başvuru Linkini Paylaşmak için Tıklayın…

Aziri manken başvurusu yapacak kişiler moda çekimlerinde, azeri manken ve modelden olan beklenti kendisinden beklenen duyguyu karşı tarafa geçire bilmesidir. Moda çekimlerinde yapacağı mankenlik türleri, elbise mankenliği, bikini ve iç giyim mankenliği, defile mankenliği, prova mankenliği ve fuar hostesliği gibi çalışmalardır. Ajansımıza başvuru yapacak azari model kesinlikle istanbulda yaşıyor olası gerekmektedir, Yurtdışı veya şehir dışı olan azeri model başvurusu kabul edilmemektedir.

Azerice Bilen Manken Aranıyor

Azeri mankenlik başvurusu için kriterler; Model minimum 165 cm boyunda ve 34-36-38 beden olmalıdır. Yaş aralığı 18-30 dur. Bu kriterlere uygun olan azeri manken adayları aşağıdaki whatsapp veya mail adresi üzerinden azeri modellik başvurusu yapabilirler. Azeri mankenlik başvurusu için 18 yaş altında olan adayların mutlaka aile izinleri olması gerekmektedir.

Mail: [email protected]
WhatsApp : 0546 843 64 58

Yukarıda bahsettiğimiz gibi yabancı dile bilen azeri model aranıyor. Ana dili azerice olan ve rusçada bilen günlük 300 tl ile fuarlarda, 500 tl ile katalog çekimlerine katıla bilecek azeri model olmak isteyen bayanlar başvuru yapabilir. Güzellik ve fizik olarak diğer kadınlara karşı biraz daha şanslı olduğunu düşünüyorsanız, azeri manken olarak çalışıp kariyer yapacak ve marka tanıtımları yer alacak modelliğin ışıltılı dünyasına katılacaksınız. Azeri modellik başvurusu yapan adaylar oyunculuk yeteneklerine göre dizi filmler, reklam filmleri ve müzik kliplerinede yönlendirilecektir.

Azeri Manken Başvurusu Sonrası Süreç

Azeri mankenlik başvurusu sonrası kazancağınız tecrübe ile en saygın markaların, dergi reklamlarında, defilelerinde ve reklam filmlerinde oynama şansınız olabilir. Özellkle yabancı manken tercih eden firmalar ülkemizde çok sayıda mevcuttur. Müşterilerine kaliteli ve uzun vadeli çözümler sunan Aktüel Model Ajans, azerice bilen, azeri model başvurusu alarak müşterilerine daha fazla yabancı dil seçenekleri sunma çabasındadır. Kısacası mankenlik yapmak isteyen rusça iş ilanı ve azerice iş ilanı bakan, model olan veya model olmak isteyen kişiler iletişime geçsin

İnstagram : @aktuel.ajans