Büyük Beden Manken Ajansı
katalog-cekimi

Büyük Beden Manken Ajansı

36 beden üstü bütün modeller büyük beden manken grubu içerisinde yer almaktadır. Bulunması zor olması nedeniyle malesef yapılan sunumlarda çok fazla model bulunmaktadır. Aktüel Ajans yerli ve yabancı büyük beden manken kadrosu ile tekstil firmalarına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Moda endüstrisi her zaman zayıf modelleri kullandığı için eleştirildi, ancak günümüz dünyasında büyük beden bayanların artışı ile sektörle beraber, büyük beden manken ihtiyacı arttı.

Böylece önde gelen model ajanslarda büyük beden manken kadrolarını tekrar gözden geçirdi. Büyük beden mankenler katalog çekimlerinde  olduğu kadar büyük beden prova mankeni olarak çok aktif görev almaktadırlar. Yalnız büyük beden modellerde tek problem modelin 174 civarlarında olmasıdır. Ülkemizdede bu boyda büyük beden manken bulmak biraz zor olduğundan bir çok model ajans yabancı mankenler ile hizmet vermektedir.

Aktüel Ajans büyük beden manken kadrosunu çok dikkatli seçmektedir. Büyük beden modellerde olumsuz proporsiyonlar fazlasıyla olmaktadır. Bu nedenle ajans olarak kadromuza dahil ettiğimiz büyük beden manknelerin ölçülerini sürekli takip etmekteyiz. Gerektiği durumlarda müdahale ederek bölgesel veya bütün vucut olarak kilo alıp vermesini sağlarız. Müşterilerimize göderdiğimiz tüm modeller belirttiğimiz ölçülerde görevlerini yapmaktadır.

Büyük Beden Manken Başvuru

Yüzünüzün güzel olduğunu düşünüyorsanız ve boyunuzda 170 üstü ise sizleride aramzıda görmekten mutluluk duyarız. Yukarıdada belirttiğimiz gibi büyük beden manken azlığı nedeni ile kazancı diğer mankenlere oranla daha iyidir.

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden model direktörü ile doğrudan iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf