Büyük Beden Model

Büyük beden model 38 46 arası grubu içerisinde yer almaktadır. Bulunması zor olması nedeniyle malesef yapılan sunumlarda çok fazla model bulunmaktadır. Aktüel Ajans yerli ve yabancı büyük beden model kadrosu ile tekstil firmalarına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Moda endüstrisi her zaman zayıf modelleri kullandığı için eleştirildi, ancak günümüz dünyasında büyük beden bayanların artışı ile sektörle beraber, büyük beden manken ihtiyacı arttı. Başvuru için tıklayın

Böylece önde gelen ajanslarda büyük beden manken kadrolarını tekrar gözden geçirdi. Büyük beden manken katalog çekimlerinde olduğu kadar büyük beden prova mankeni olarak çok aktif görev almaktadırlar. Yalnız büyük beden modellerde tek problem modelin 174 civarlarında olmasıdır. Ülkemizdede bu boyda manken bulmak biraz zor olduğundan bir çok model ajans yabancı mankenler ile hizmet vermektedir.

Aktüel Ajans büyük beden manken kadrosunu çok dikkatli seçmektedir. Büyük beden modellerde olumsuz proporsiyonlar fazlasıyla olmaktadır. Bu nedenle ajans olarak kadromuza dahil ettiğimiz büyük beden manknelerin ölçülerini sürekli takip etmekteyiz. Gerektiği durumlarda müdahale ederek bölgesel veya bütün vucut olarak kilo alıp vermesini sağlarız. Müşterilerimize göderdiğimiz tüm modeller belirttiğimiz ölçülerde görevlerini yapmaktadır.

Büyük Beden Model Başvurusu

Büyük beden model, fotomodel ve prova mankeni yukarıdaki satırlarda da belirttiğimiz gibi özellikler Türkiye de ciddi anlamda bir model açığı vardır, bunun neticesinde büyük beden manken fiyatları normal manken fiyatların daha fazla olarak sektöre yansımaktadır. 38 beden olan manken ve fotomodellerin bazıları daha yüksek bütçeli işler için kilo alma yoluna gitmektedir, Büyük beden manken eksikliği 40-42- ve 44 bedenleri kapsamaktadır. Tabiki burdan çıkarılacak sonuç bu bedenlere sahip olan kişilerin bu mesleği icra edebilecekleri değildir. Büyük beden modellik ve fotomodellik yapmak için vucudun ne kadar şişman olsada fid olması, min 170 üzeri boy ve güzel bir yüz. Büyük beden prova mankeni ölçülerin tutmasında en çok zorlanılan bölümdür. Ölçüşer artı eksi bir kaç santim oynasada.

Büyük beden manken başvurusu yapacak kişilerin minimum buyu 175 olmalıdır. İstanbulda yaşayan ve başka bir meslekle uğraşmayıp sadece moedllik yapan kişilerden seçilmektedir. Büyük beden modellik başvurusu için aşağıda yer alan bilgileri mail adresi üzerinden ileteblirsiniz

İsim Soyisim:
Yaş:
Boy:
Beden:
Göğüs/Bel/Basen:
Saç:
Göz:
Ayak:

E-Mail : [email protected]
İnstagram : @aktuel.ajans