Çocuk Ajansı ve Çocuk Oyuncu Başvurusu

cocuk-ajanslari
cocuk-ajanslari

Çocuk Oyuncu ve Manken Ajansı

Çocuk Ajansı bölümü diğer bölümlre göre daha fazla sorumluluk ve risk taşıyan bölümdür bir manken ajansı için. Modellik sektörünün özellikle tv bölümünün ciddi bir dilimini çok küçük olsalarda çocuk modeller ve ünlü olmak isteyen oyuncular doldurur. Katıldıkları tv programları ile kamera karşısında tecrübe kazanan çocuk oyuncuların kazandıkları ücretlerde yetişkin mankenlere kıyasla oldukça faladır. Çocuk ajansları günde onlarca başvuru almaktadır. Sizinde çevrenizdeki insanlar çocuğunuzu güzel buluyorsa bir çocuk ajansına başvuru yapabilir ve çocuğunuzu tv ekranlarında göre bilirsiniz.

Çocuk ajansı model seçiminde 2 kritere dikkat etmektedir. Bunun birincisi çocuk manken adayının görselliğe ve yayınsal sanatlara karşı olan ilgi ve alaksıdır. İkinci kriter ise çocuktaki vucud ve mimik yeteneklerinin iyi olmasıdır. Çok iyi değilse de öğrene bilmesi için kıvrak bir zekaya sahip olmasıdır. Aile tarafından çocuğun model veya oyuncu olası isteniyor ise fakat çocuk tarafından istemsizce karşılanıyorsa kesinlikle olacak birşey değildir. Bu gibi durumlar siz ve çocuk ajansları için sadece vakit kaybı olacaktır.

Çocuğunuzun bebeklik ve çocucukluk dönemi sonrasındada modellik veya oyunculuk yapmasını planlıyorsanız eğer çocuk yaşta bu sektörde yer alması geleceği için inanılmaz bir artı olcaktır. Sizlerde tv lerden bu durumun ne kadar gerçekçi olduğunun gözlemliyorsunuz muhakkak. Çocuk ajansları ile sektöre girip şu an yetişkiğn olan bir çok ünlümüz mevcuttur.

En doğru çocuk ajansı ile çalışmak çocuklarınızın geleceği ve kariyeri için doğru bir yol izlemenizde sizlere yardımcı olacaktır. Aktüel oyuncu ve manken ajans, çocuklarınızın, film, reklam, klip, katalog çekimi ve diğer tüm medya kanallarında ve görsel çalışmalarda istek ve taleplere göre sizleri yönlendirerek çocuklarınız için bir gelecek fırsatı sunmaktadır.

Çocuk Oyuncu Başvurusu

Çocuk oyuncu başvurusu sistemi yetişkinlerde olduğundan biraz farklı ilerlemektedir. Yetişkin başvurularında portfolyo çekimi ajansımızda yapılmaktadır. Çocuk başvuruları’nda ise aile çocuğun fotoğraflarını kenndisi çektirerek fotoğraflar ile ajansa başvuru yapar. Çocuk oyuncu başvuruları bir havuzda toplanarak ilegili çalışmalarda aile ile iletişime geçilir. Çocuk ajansları başvurusu oyunculuk için ise bir fotoğraf ve bir video eğer sadece modellik için ise en az 5 kare fotoğraf ile başvuru yapılmalıdır.

Aktüel cast ajans yetişkin modellerin yanısıra bebek ve çocuk oyuncu hizmetide vermektedir. Çocuk manken hizmetini kapalı portfolyo olarak sunan manken ajans 80 den fazla çocuk mankeni kadrosunda bulundurmaktadır. 0-15 yaş arası çocuk oyuncular ile hizmet veren manken ajansı, özellikle katalog çekimleri ve reklam filmleri için çocuk model temini yapmaktadır.

Çocuk oyuncu ile yapılan çekimlerde yaşı fazla küçük olan çocucukar için çocuk manken koçu hizmetide veren manken ajansımız bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Bunun yanısıra bütçeleri çok yüksek olan çocuk manken hizmetini sizler için minimum seviyede tutarak bütçelerenizi zorlamamanız için elinden geleni yapan manken ajansımız sizler için iyi olanı yapma çabası içerisindedir.

Çocuk Manken Başvurusu

Çocuk manken başvurularını web sistesi üzerinden alan manken ajansımız, yapılan başvuruları büyük bir titizlikle inceler ve uygun gördüğü 0-15 yaş arası çocuk mankenleri aileleri ile birlikte mankenlik ajansımıza davet eder. Sonrasında çocuk manken adayının fotoğrafları çekilerek yeteneği test edilir ve portfolyosu oluşturulur. Çekilen fotoğraflar web sitemizde yayınlanarak müşterilerimize sunum yapılır.

Yapılacak çekimlerde yer allacak olan çocuk manken, çekimin yapılacağı stüdyoya muhakkak ailesi ile gödnerilir bunun yanısıra manken ajansımızdan bir çalışanda çekime gider. Çocuk mankenin okul saatleri göz önüne alınarak çekim tarihleri belirlenir.

İnstagram : @aktuel.ajans