Çocuk Manken Ajansı Başvuru

Çocuk Ajansları bölümü diğer bölümlre göre daha fazla sorumluluk ve risk taşıyan bölümdür bir manken ajansı için. Modellik sektörünün özellikle tv bölümünün ciddi bir dilimini çok küçük olsalarda çocuk modeller ve oyuncular doldurur. Katıldıkları tv programları ile kamera karşısında tecrübe kazanan çocuk oyuncuların kazandıkları ücretlerde yetişkin mankenlere kıyasla oldukça faladır. Çocuk ajansları günde onlarca başvuru almaktadır. Sizinde çevrenizdeki insanlar çocuğunuzu güzel buluyorsa bir çocuk ajansına başvuru yapabilir ve çocuğunuzu tv ekranlarında göre bilirsiniz.

MODELLERİMİZ ve ÇEKİMLERİMİZ İÇİN İNSTAGRAMDA BİZİ TAKİP EDİN

İnstagram : @aktuel.ajans

Çocuk ajansları model seçiminde 2 kritere dikkat etmektedir. Bunun birincisi çocuk manken adayının görselliğe ve yayınsal sanatlara karşı olan ilgi ve alaksıdır. İkinci kriter ise çocuktaki vucud ve mimik yeteneklerinin iyi olmasıdır. Çok iyi değilse de öğrene bilmesi için kıvrak bir zekaya sahip olmasıdır. Aile tarafından çocuğun model veya oyuncu olası isteniyor ise fakat çocuk tarafından istemsizce karşılanıyorsa kesinlikle olacak birşey değildir. Bu gibi durumlar siz ve çocuk ajansları için sadece vakit kaybı olacaktır.

Çocuğunuzun bebeklik ve çocucukluk dönemi sonrasındada modellik veya oyunculuk yapmasını planlıyorsanız eğer çocuk yaşta bu sektörde yer alması geleceği için inanılmaz bir artı olcaktır. Sizlerde tv lerden bu durumun ne kadar gerçekçi olduğunun gözlemliyorsunuz muhakkak. Çocuk ajansları ile sektöre girip şu an yetişkiğn olan bir çok ünlümüz mevcuttur.

En doğru çocuk ajansları ile çalışmak çocuklarınızın geleceği ve kariyeri için doğru bir yol izlemenizde sizlere yardımcı olacaktır. Aktüel oyuncu ve manken ajans, çocuklarınızın, film, reklam, klip, katalog çekimi ve diğer tüm medya kanallarında ve görsel çalışmalarda istek ve taleplere göre sizleri yönlendirerek çocuklarınız için bir gelecek fırsatı sunmaktadır.

 

Çocuk Ajansları Başvur Süreci

Çocuk ajansları başvuru sistemi yetişkinlerde olduğundan biraz farklı ilerlemektedir. Yetişkin başvurularında portfolyo çekimi ajansımızda yapılmaktadır. Çocuk başvuruları’nda ise aile çocuğun fotoğraflarını kenndisi çektirerek fotoğraflar ile ajansa başvuru yapar. Çocuk manken başvuruları bir havuzda toplanarak ilegili çalışmalarda aile ile iletişime geçilir. Çocuk ajansları başvurusu oyunculuk için ise bir fotoğraf ve bir video eğer sadece modellik için ise en az 5 kare fotoğraf ile başvuru yapılmalıdır.

 

About the Author: