katalog-cekimi

Erkek Manken Ajansı

Erkek manken ajansı aktüel model kadrosunu sadece seçilmiş modellerden eğitim almış ve yarışmalarda dereceye girmiş modelleden seçmektedir. Ayda ortalama 500 erkek manken cv si alan manken ajans bu konuda çok titiz olup beğendiği modeli mankenlik kursuna gönderdikten sonra kadrosuna dahil etmektedir. Mankenlik başvurusu için yapmanız gereken boyunuzu, kilonuzu ve en az 3 adet fotoğrafınızı göndermeniz ( 1 ayakta ön, 1 ayakta arka ve 1 tanede yüz portresi ) başvurunuzu aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden yapabilirsiniz.

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @aktuel.ajans

Müşterilerine en iyi sunmak isteyen erkek manken ajansı modelleri için sadece eğitim değil fiziki özellikler konusundada aynı duyarlılığı göstermektedir. Erkek mankenlerde min 185 boy koşulu mevcuttur. Bunların yanısıra erkek mankenlerde disiplin ve ahlaki değerlerede önem veren manken ajansımız modelimizin ve müşterimizin ilişkilerini gözetmektedir.

Erkek manken ajansı genelde sadece erkek model kadrosu ile hizmet vermektedir Aktüel Manken Ajansı Tam hizmet cast olarak erkek manken, bayan manken ve çocuk manken hizmetleri ile bir a dan z ye hizmet vermeey çalışmaktadır.

Yabancı Erkek Manken Ajansı

Yabancı erkek manken ajansı, ne yazıkkı ülkemizde çok ileri bir noktada değildir. Mankenlerin genillikle moda işlerini verilmesi bu sonucun nedenidir. Bilindiği üzere moda sektörü kadınlar üzüerine kuruludur, durum böyle olunca erkek modelle çok fazla ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu nedenle manken ajansları yabancı erkek manken getirme riskine girmemektedirler. Getiren ajanslarda en fazla 2 3 model ile erkek manke ile hizmet vermektedirler.