Fotomodel Ajans

mankenlik-ajans
mankenlik-ajans

Fotomodel ajans moda, reklam, gerektiğinde fuarlar, kısacası insanlı yapılan tüm çekimlerde sizlere hemen her ölçüde mankenler sunmaktadır. Model ajans olarak manken ve fotomodel ekibimiz her geçen gün genişlemekte ve eğitim seviyesi yüksek kişilerle artmaktadır. Model ajans için insan kaynaklarına hergün gelen başvuruları arşivleyip değerlendirmektedir. Fotomodelliğe uygun gördüğü manken adaylarını öncelikle kendi çekimlerinde kullanarak eğitmekte sonrasında ise sektörde yer almasını sağlamaktadır.

Fotomodel ajans dünya ve Türkiyede bulunan belirli yapım şirketleri, reklam ajansları, diğer fotomodel ajansları ile çözüm ortaklığı yaparak kadromuzdaki manken ve fotomodellere geniş iş fırsatları sağlamaktadır. Model ajans özellikle tecrübeli manken ve fotomodellerine gereken hassasiyeti göstermektedir. Yeni fotomodel adaylarınada kendi bünyesinde aynı ilgiyi gösteren fotomodel ajans, bir çok adayı sektöre kazandırmıştır.

Fotomodel ajans sadece web sitesi üzerinden müşterilerine sunum yapmaktadır. Ajansta kaydı bulunan fotomodellerin profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile sunumlarının yapılması müşterinin modelin ne kadar profesyonel olduğunu görmesini amaçlar. Model ajans fotoğraf kalitesi düşük olan modelleri kendi fotoğraf stüdyosunda portfolyo fotoğraflarını çekerek web sitesinde yer almasını sağlar.

Fotomodel Ajans Başvuru

Fotomodel Ajansı
Fotomodel ajansı

Fotomodel ajans web sitesi üzerinden mankenlik başvurusu yapan adayların ve ya mankenlerin gizliliğini büyük bir hassasiyetle korumaktadır. Aktüel manken ajansı mankenlik başvurularını kendi kriterlerine göre incelemekte ve değerlendirmektedir. Bu nedenle model ajans sadece olumlu düşündüğü modellerle iletişime geçmektedir. Yapılan her mankenlik başvurusunun kabul edilmesi gibi birşey söz konusu değildir. Kabul edilmeyen mankenlik başvurularına geriye dönüş sağlanmaz.

Fotomodel ajansı kadro sistemi

Fotomodel ajansı bünyesinde ortalama 50 manken, 70 fotomodel ve 300 fuar hostesi yer almaktadır, sitemizde yer almayan modeller kapalı portfolyo olarak çalışmaktadır. web sitesinde yer alan modellerden uygun olanı bulamadıysanız diğer modeller için iletişeme geçerek talep edebilirsiniz. Fotomodel ajans yeterli seviyede tecrübe ve eğitime sahip kadrosu ile müşterilerine en iyisini sunmak için çaba sarfetmekedir. Gelişen teknolojiyi takip edden Aktüel Manken ajansı sunumlarını web sitesi veya mail yolu ile yapmaktadır, istenildiği taktirde model sunumunu canlı olarak ajans bünyesinde de yapan model ajans müşterilerinin modelleri canlı görmesinedeolanak sağlar.

Aynı zamanda dizi ve sinema sektörünede hizmet veren model ajans sinema oyuncusu yardımcı oyuncu ve figüran hizmetleri ilede müşterilerinin hizmetindedir. Yaptığı hiç bir işten müşterisini memmunyetsiz olarak uğurlamayan fotomodel ajans, sektörde terecih edilmenin grurunu yaşamaktadır. Model ajans çatısı altında dansçı, tanıtım hostesleri, fuar hostesleri, fuar mankeni, makyöz & kuaför, basın ve halkla ilişkiler ve defile organizasyon hizmetleride barındırmaktadır.

Fotomodel ajansı nasıl bir politika izler

Aktüel Fotomodel Ajansın en büyük prensibi dürüstlük ve müşterilerine verdiği güvendir. Türkiyenin en iyi reklam ajansları ve yapımşirketleriyle ortak projeler yürüten manken ajansımız her zaman bu çizgisini korumuş ve sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Modellerimiz aynı şekilde türkiyede ve avrupada önde gelen kişiler arasından seçilmiştir. Fotomodel ajans model seçiminde sadece eğitim almış ve güzellik yarışmalarında dereceye girmiş kişilerle çalışmaktadır, bunun neticesinde en seçkin firmalar ve modellerlerin tercihi haline gelmiştir.

Fotomodel ajansın diğer bir prensibi ise en iyi hizmeti en kısa sürede vermesidir. Müşterisinin doğrultusunda model seçeneklerini en geç aynı gün iş saati bitimine kadar sunar. Fotomodel ajans ile çalışan mankenler fotomodeller ve müşterilerimiz her zaman yüksek kalitede değer görürler. Sadece Aktüel Manken Ajansı ile çalışan A+ modellere, Türkiyenin önde gelen markaları ile çalışma imkanı sunan model ajans, çalışanlarının kariyerlerinde önemli noktara gelmelerinde yardımcı olur.

İnstagram : @aktuel.ajans