Fotomodel Ajansları

Sektörde yer edinmek veya belli başlı yollarla gündemde olmak istayen model adayları için fotomodel ajansları bulunmuktadır. Katalog çekimleri, defile organizasyonları ve reklam çekimleri gibi görevlerde yer alabilmek için fotomodel ajansları ile iletişim kurmanız gerekir. Fotomodel olmak istayen adaylar internet siteleri üzüerinden veya manken ajansından alacağı randevu ule başvuruularını yapabilirler. Aktüel Model Ajans sadece tecrübesi olan veya güzellik yarışmalarında derece yapmış foto modeller ile çalışmaktadır.

MODELLERİMİZ ve ÇEKİMLERİMİZ İÇİN İNSTAGRAMDA BİZİ TAKİP EDİN
İnstagram : @aktuel.ajans

Fotomodel Başvuru: Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir. Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

 

Sektörde isminden bahsettiren ve hatırlanır çalışmalar yapan fotomodel ajansları, reklam şirketleri ve fotoğrafçılarla iletişim kurarak fotomodel adayının sektörde yer alabilmesi için gereken çalışmaları yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki bilinir markaların her sezon yeni ürünler çıkartması fotomodel ajansları ve yeni yüzlere olan ihtiyacı sürekli hale getirmektedir. Marka, hedef kitlenin ilgisinin eksilmemesi için sürekli yenilenen çalışmalar yapamalıdır.

 

Foto Model Ajansları Başvuru

Aktüel Manken ajans iki katagoride foto model alımı yapmaktadır. Profesyonelmodeller ve yeni yüzler. Profesyonel modeller önceki çekimlerine ait fotoğraflar ile başvuru yapmalıdır. Vucut ölçüleri minimum bayanlarda 172 erkeklerde 184 olmalıdır. Yeni yüz fotomodel adayları ise, ajansa gelerek fotoğraf çektirmelidir. çektirdikleri fotoğraflar ve kayıt için cüzi bür ücret ödemeleri gerekir.

Fotomodel adaylarının mankenliğe uygunluğu vucut ve yüz görselliği ele alınarak değerlendirilir. Fotomodel ajansları ile belkide hayatınızı değiştirecek bir yola girmiş oluyorsunuz. Yer alacağınız bir reklam filmi veya klip bir çok yapım ve reklam ajanslarının sizi farketmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda setlerde tanışacağınız ünlü modeller sizlere yol gösterecektir. Foto model olmak için inanmak ve sabırla çalışmak gerekir. Bu çalışma için fotomodel ajansımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

İyi bir fotomodel olmanın asıl yolu disiplinden geçmektedir. Profesyonel bir model olduğunuza inanıncaya kadar yoğun bir tempoda çalışmanız gerekir. Eğitim alabilir ve ya internette yer alan videoları izleyerek evde kendiniz çalışa bilirsiniz.

About the Author: