katalog-cekimi

Fotomodel Ajansları

Fotomodel ajansları sektöründe uzunca bir süredir yer alan Aktüel Ajans, özellikler moda ve yapım şirketlerine manken, fotomodel, prova mankeni, spiker ve sunucu gibi hizmetler sağlamıştır. Başlıca hizmeti fotomodel ve model hizmeti olan ajansımız, markalarınızı yüzü olarak sizlerin ve modellerinin kariyerlerine hizmette bulunan, bu şekilde fotomodel ajansları arasında saygınlığını koruyan ciddi bir ajanstır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Fotomodel ajansları aslında mankenlik ajanslarından farklıdır, manken ajansları sadece defileler için hizmet verirken fotomodel ajansları, katalog çekimlerinde kullanılacak modellerin hizmetini vermektedir. Aktüel model ajans ise bir tam hizmet manken ajans olmasından dolayı, yukarıda de belirttiğimiz tüm hizmetleri vermektedir.

Fotomodel ajansları hizmet politikası

Aktüel manken ve fotomodel ajansının başlıca prensipleri arasında, kesinlikle profesyonel fotomodel kadrosu ile hizmet vermektir. Ajansımız günde ortalama 200 ün üstünde başvuru alır bu başvurularda sadece deneyimi olan, güzellik yarışmalarında derece yapmış veya gelecek vaad eden modeller fotomodel ajans kadrosuna dahil edilerek hizmete sunulur. Bunun neticesinde fotomodel ajansları olarak hem biz hemde siz değerli müşterilerimiz kaliteli bir çalışmanın sonuçlarını elde ederiz. Bir çok fotomodel ajansında olan, her başvuruyu kadrosuna dahil eden merdiven altı fotomodel ajanslarından kaçınmanız gerektiğini yaptığınız iş sonuçlandığında anlarsınız.

Fotomodel ajansları başvuru

Fotomodel ajansları başvurusu için öncelikler fiziki özellikleri yerine getirmeniz gerekir. bayanlar için min 170 boy, ortalama 36 beden, güzel ve bakımlı bir vucud ve orantıları, bunların yanında eğitiminiz ve bildiğiniz yabancı dillerde fotomodel ajansları başvurusu için artı olacaktır. Erkek mankenler için boy minimum 185 ve diğer özellikler yukarda bayanlar için yazanlarla aynıdır. Aktüel fotomodel ajansları bir çok mankeni bilindik markaların yüzü yaparak kariyerlerine ciddi faydalar sağlamıştır. Gelecek vaad ettiğine inandığı modeleri ise mankenlik kurslarına yönlendirerek söktörde yer almalarını sağlamıştır.

Manken ajansı

Aktüel manken ajansı bir çok başarılı yüzü ve tanınmış markaları temsil eden köklü bir model ajanstır. Manken ajansı olarak en kısa sürede en iyi hizmeti vererek, reklam kampanyalarınızda çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktayız. Aktüel manken ajans çatısı altında yer alan bütün fotomodel ve mankenler profesyonel ve eğitimlidir. Manken ajans ve fotomodel ajans olarak iki ana konuda hizmet veren Aktüel ajans bunların yanısıra, defile organizasyonu, sunucu, klip oyuncusu, prova mankeni, dergi çekimi gibi görsel iletişimin vazgeçilmezi olan manken ve fotomodel kadrosu ile her zaman yanınızdadır.