Fotomodellik Ajansları

Fotomodellik ajansları
Fotomodellik ajansları

Fotomodellik ajansları, profesyonel manken sunumlarını yurtdışı yabancı manken ajansları ile çözüm ortaklığı şeklinde müşterilerine temin etmektedir. Aktüel Fotomodel Ajansta bu çözüm ortaklarından biridir. Bir çok yabancı fotomdoel ajans ile çalışan Aktüel Mankenlik Ajansı yerli ve yabancı manken kadrosu ile en iyi hizmeti vererek sektördedi çizgisini korumaktadır. Profesyonel manken çekimi sırasında rahattır, bu durum mankenin kasılmasını engeler ve fotoğraflarda daha fotojonik çıkar. Bunun yanısıra bir proofesyonel manken çok daha iyi pozlar vererek ürünün daha hoş görünmesine ve ön plana çıkmasını sağlaya bilir.

Fotomodellik Ajansları castin bölümü başvuru yapan modelleri değerlendirip kabul edilen modeller fotoğraf çekimi ve set kart tasarımları için ajansa davet edilir. Aktüel Fotomodel Ajans değerlendirmeri kendi insan kaynaklarında kendi kriterlerine göre yapmakta ve herhangi bir açıklama zorunluluğu yoktur. Aktüel Fotomodel Ajans yaptığı çekimlerden ve kayıtlardan ücret talep etmemektedir. Profesyonel fotomodel ajansı avrupa ülkelerinde çok yaygın olmasına rağmen ülkemizde çok fazla bulunmamaktadır. Bu nedenle birçok ajans profesyonel mankenleri yurt dışı manken ajansları ile iletişim kurarak geçici süreler ile (ortalama 1 ay ) ülkemize getirmektedir.

Aktüel Fotomdoellik Ajansı

Fotomodellik ajansları verdiği mankenlik eğitimi ilede sektöre bir çok model kazandırmıştır. Fotomodel ajans çatısı altında bulunan, manken, fotomodel, prova mankeni ve fuar hostesleri güler yüzlü ve eğitimli kişiler arasından seçilmiştir. Manken Ajans, mankenlik hizmeti ile birlikte fotoğraf çekim hizmetide vermektedir. Sektörde öncü bir çok moda firmasının çözüm ortağı olan manken ajansımız sizlerede hizmet vermekten mutluluk duyar. Aktüel Manken Ajans, günümüzde kazancı yeteri kadar yüksek olan mankenlik ve fotomodellik mesleğinin icra edilmesi için 2008 yılında reklam ajansı olarak hizmet vermeye başlamıştın.

İlerleyen yıllarda manken ajans departmanı ile yoluna devam eden Aktül Ajans, birçok yerli ve yabancı markaya manken fotomodel konusunda çözüm ortağı olmuştur. Fotomodellik ajansı 11 yıllık tecrübesi ile bir çok manken ve fotomodeli sektöre kazandırmıştır. Manken ajans kadrosunda bulunmanın prestiji ile bugünkü bulundukları mevkiye gelen modellerimiz bir çok başarılı projeye imza atmışlardır. Bunun yanısıra dünyanın önde gelen manken ajansları ile ortak çalışmallar yürüten aktüel manken ajans, ülkemizde yer alan moda ve reklam dünyasına çok sayıda yabancı modeli sunmuştur.

Fotomodellik Ajansları Ne Tür Hizmetler Verir

Fotomodellik Ajansları, tanıtım ve fuar hostesi Manken ajans, hostes kadrosunu oluştururken çok titiz davranmaktadır, çünkü fotomodelliği filme, fuar işini ise tiyatroya benzetir. Bu nedenle fuar hosteslerini üniversite öğrencilerinden ve ya mezunlarından oluşturur. Fuar, açılış, seminer ve benzeri etkinliklere hostes hizmeti veren manken ajans, sizi ve ürününüzü hedef kitleye en iyi şekilde yansıtacak, en uyumlu modelleri sizlere önerir.

Fotomodellik ajansının sektöre etkisi markanın hedef kitleye benimsetmenin kilit noktasıdır diye biliriz, manken ajans dan temin edeceğiniz model firmanızın yüzü olacaktır. İyi model ajansdan alacağınız modelde muhakkaki kaliteli bir model olacaktır. İmaj ve kurumsal kimlik konusunda yol almak isteyen firmaların deneyimli bir manken ajans ile çalışması atılacak ilk adımdır. Her yaşta ve ırkda modelleri çatısı altında bulunduran fotomodel ajans yerli ve yabancı model sunumları yapmaktadır.

Fotomodellik ajansları kayıt Öncelikle bilinmelidirki vucudunuzun kaslı olması yada çok güzel olmanız bir manken ajansına kayıt olmanız için aranan ilk özellikler değildir. Asıl olan vucud ölçülerinizdir. Düzgün ve orantılı bir vucuda sahip olmalısınız, bunun içinde muhakkak vucudunuza dikkat etmelisiniz. İkinci sırada ise mankenlik konusundaki bilginizdir, bunun içinde mankenlik eğitimi almalı vey güzellik yarışmalarına katılmalısınız. Manken ajans kadrosuna dahil olmak ve bu mesleği uzun bir süre devam ettire bilmek için bu kriterleri yerine getirmelisiniz.

İnstagram : @aktuel.ajans