Fuar Hostesi Ajansı

İnsan ilişkilerinde başarılı güler yüzlü eğitimli çalışkan hostes kadrosu ile Aktüel fuar hostesi ajansı 8 yıllık deneyimi ile markanızı ve ürürnlerinizi hedef kitleye en iyi şekilde anlatacak bir ekibe sahiptir. Katılacağınız, fuar organizasyon, seminer, açılış, ürün tanıtım ve benzeri çalışmlarda firmanızın gülen yüzün olmaya talibiz. Fuar hostesi ajansı denidiğinde akıllara sadece fuar için hostes temini yapan kuruluşlar gelmesin. Tek başına hosteslik ajansı diye bir kurum yoktur, hepsi mankenlik ajansları bünyesinde yr alan birer depatmandır. Fuar hostesi ajansı sizlere host hsotes temini yapabildiği gibi fuar mankeni veya diğer fuar hizmetlerindede yardımcı olabilmektedir. Bir fuar hostes ajansının başlıca hizmetleri; Stand kurulumu, catering hizmetleri, dansçı ve müzisyen, ses ve ışık sistemlerinden oluşmaktadır.

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Fuar hostes ajans, fuar hostesi, tanıtım hostesi, tercüman hostes ve fuar mankeni ile organizasyonlarınız için bir çok çalışmada a plus modelleri ile hizmet vermektedir.

 

Hostes ajans iş imkanları

Fuar hostes ajans manken ve fotomodel ajans kadar modellerde kriter aramamaktadır. Ortalama bir fizik ve yüz güzelliği ile bir çok çalışmada yerinizi alabilirsiniz. Fakat yukarıdada bahsedildiği gibi insan ilişkilerinde iyi olmayı gerektirmektedir. Aktüel fuar hostesi ajansı bütün host/hostes kadrosunu üniversite öğrencisi ve mezunlarından oluşturmaktadır.

 

Fuar Hostesi için Kriterler

Minimum 160 boy
Güler yüz
Müşteri ilişkilerinde başarılı
Çalışkan

About the Author: