katalog-cekimi

Fuar Hostesi

Fuar hostesi model ve mankenlerden çok farki vardir. Model ve mankenlerin sadece görüntüleri önemliyken fuar hostesi incelenmesi gereken bir çok kisisel özelligi de vardir. Fuar hosteslerinin insan iliskileri kuvvetli olmalidir ki standinizda sizi temsil ederken insanlara yeterince ve açik bir biçimde bilgi verebilsin. Bunlarin yani sira zeki ve güler yüzlü olmasi da firmaniz için çok önemlidir. Standinizda insanlarla ilgilenirken güzler yüzlü olmasi insanlari çekecektir ve zekice davranislari ile de firmanizin kalitesini destekler. Tabiki manken ve modellerde olan fizik özelliklere de sahip olmasi gerekir. Çünkü güzel giyinmis ve çekici olmasi en az ilgili ve güler yüzlü olmasi kadar önemlidir.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Aktüel Ajans bünyesinde ki tüm fuar hostesleri yukarida siraladigim nitelikler konusunda gayet profesyonellerdir. Kadromuzda ki fuar hostesleri bu is alaninda ki tecrübelerine bakilarak kadromuza eklendigi için bugüne kadar yönlendirildikleri tüm islerde hepsi de basari elde etmistir. Bir çok fuarda fuar hosteslerimiz yer aldi ve ünlü markalari da temsil etmislikleri vardir. Sizde bizim kadromuzdan bir fuar hostesi standinizi temsil etsin istiyorsaniz bize ulasin. Tecrübeli fuar hosteslerimizden memnun kalacaginizdan eminiz.

Fuar Hostesi Olmak

Fuar hostesi olmak için ajansimiza basvurmak isteyen arkadaslarimiz içinde yukarida bilgiler kaynak olacaktir. Basvuru yapabilmek için boyunuzun en az 160 cm olmasi ve 36 beden olmaniz gerekir. Üniversite ögrencisi veya mezunu olmalisiniz. Ayrica yabanci dil bilmeniz bu iste size çok büyük arti saglar.

Tags:
fuar hostesi