katalog-cekimi

Fuar Mankeni Ajansları

Fuar Mankeni Ajansları ülkemzide çok yayıgın olarak bilinsede malesef az sayıda bulunmaktadır. Çok fazla bilinmesinin sebebi fuar manken ajansları ile fuar hostes ajanslarının aynı olmadığının bilinmemesindendir. Aktüel ajans mankenlik mesleğinde tecrübeli işinde uzman modellerin yer aldığı bir fuar manken ajansları arasında yer almaktadır. Fuar mankeni ajansları adı altında olan bir çok ajans üniversite öğrencilerinden oluşan 165 boylarında fuar hosteslerini sunmaktadır. Aktüel manken ajans kadrosunda yer alan fuar mankeni ve hostelerinin tamamı işlerinde uzman ve modellik eğitimi ve ikili ilişkilerde eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Aklınıza gelecek bütün fuarlar için fuar mankeni temin eden manken ajansımız markanıza yaptığı katkı ile kendi değerinide artırarak her geçen gün daha da büyümektedir. Fuar manken ajansları bir çok işi aynı anda yaparken Aktüel Manken Ajans sadece medya kategorisinde yer alarak mankenler ve fotomodel temini gerçekleştirmektedir. 2006 yılında fuar manken ajansları kategorisinde hizmet vermeye başlamış olan manken ajansımız öncesinde ve sonrasında manken ve medya himeteri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Fuar manken ajansları sadece fuarlarda manken değil aynı zamanda toplantı, kongre ve firma çaçılışlarınızdada görev almaktadırlar. Aktüel manken ajans bu cizgide ve kaliteli fuar mankeni kadrosu ile fark yaratmak için çalışmaktadır.

Fuar Mankeni

Fuar mankeni yukarıdada değindiğimiz gibi fuar hostesinden farklıdır. Ortalama 175 boy sınırında olan fuar mankeni standlarınızda görselliği ve ürün reklamını yapan ve markanıza değer katan bir kişidir. Fuar tanıtmlarında en büyük yardımcını zolan fuar mankeni aynı zamanda bir firma temsilcisidir. Fuar mankeni konusunda bir çok firmaya hizmet veren manken ajansımız, eğitimli ve prezantable modelleri ile sizlerlede çalışmayı dlemektedir.

Aktüel ajans ailesi olarak müşterilerimize en kısa zamanda en kaliteli hizmeti vermek ve fuar manken ajansları arasında var olan kalitemizi korumaktır. Tecrübeli fuar mankeni kadromuz ve gelişen dünya ile yenilenen altyapımız ülkenin bir çok yerinde katıldığımız başarılı fuarlar ve tecrübemizi dahada ilerletmektir.