Fuar Mankeni

Fuar mankeni; yaptıkları işlerde başarılı, güleryüzlü, eğitimli, çalışkan ve müşteri ilişkilerinde başarılı olan kişilerden oluşmaktadır, Aktüel model ajans, fuar mankenlerini, fuar hosteslerinden ayrı bir kategoride değerlendirmektedir. Fuar mankeni sadece sunum için kullanılmaktadır, servis için ise fuar hostesi hizmeti verilmektedir. Katılacağınız kongre, lansman çalışması, seminer, fuar, açılış ve panel gibi bir çok topluluk yönetiminde firmanızızın ve markanızın yüzü olacak fuar mankeni, iyi bir ajanstan tercih edilmelidir.

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Aktüel model ajans ekibi olarak, sizlere sunduğumuz tüm çalışmalar ve hizmetlerde memnuniyet sağlama odaklı çalışmaktayız. Memmuniyetin kalite odaklı bir çalışma sonucu alına bileceğini kavramış bir ekibbe sahip olam aktüel fuar mankeni, en iyisi için sürekli çalışmaktadır.

Fuar mankeni olmak için gerekli şartlar

Fuar mankeni yukarıdada bahsettiğimiz gibi fuar hostesi ile aynı şey değildir, fuar mankeni olabilmek için, öncelikle çok iyi bir fiziğe ve güzel bir yüze sahip olmak gerekir, fuar mankeni katılacağı işlerde servis için deği firmanın yüzü olmak için orda bulunmaktadır. Bunların yanısıra bir fuar mankeni akıcı konuşmalı, insan ilişkilerinde başarılı olmalı, iyi anlamalı ve iyi anlata bilmeli.

Aktüel ajans fuar mankeni seçimlerinde ilk önem verdiği şey mankenin eğitimidir. Eğitimli bir manken nasıl oturmasını kalkmasını gerektiğini nasıl konuşmasını bilen mankendir çünkü. Fuar sahibini müşterilerine karşı onurlandıracağı gibi ajansımızıda sizlere karşı grurlandırmalıdır. Bir çok manken ajans üniversite öğrencilerine hiç bir deneyim kazandırmadan fuar mankeni olarak işlere göndermektedir. Aktüel Manken Ajans bu konuya büyük bir titizlik göstermektedir.

 

Fuar Mankeni ve Karşılama

Fuar mankeni diğer fuar görevlilerinden farklılık göstermektedir. Özellikle fiziki görünümleri ile fuar hostesinden görünüm olarak farklıdır. Fuar mankeni normal şartlarda katalog çekimi defile ve lansmanlarda görev yapan profesyonel modellerden oluşmaktadır. Fuar mankeni standlarda ürün tanıtımı, karşılama ve konu mankenliği yapmaktadır. Aktüel Ajans kadrosunda yer alan fuar manknelerinin çoğunluğu yabancı modellerden oluşmaktadır. Bir çok fuara katılan ajansımız fuar mankeni ve diğer fuar hizmetleri konusunda markanıza hizmet vermektedir.

 

Fuar Mankeni Başvuru

Yukarıdada bahsedildiği gibi fuar mankeni sadece konu mankeni olarak kullanılır yani servis ve benzeri şeyler yapmaz. Sadece sunum ve bazende karşılama. Fuar mankeninin orda bulunma sebebi görselliktir yani güzelliği. Durum böyle olunca fuar mankeni başvurusu için min 170 boy, 36 beden ölçü ve güzel bakımlı olmak gerekir.

 

About the Author: