Fuar Mankeni

fuar-hostesi
fuar-hostesi

Fuar Mankeni ülkemzide çok yayıgın olarak bilinsede malesef az sayıda bulunmaktadır. Çok fazla bilinmesinin sebebi fuar manken ajansları ile fuar hostes ajanslarının aynı olmadığının bilinmemesindendir. Aktüel ajans mankenlik mesleğinde tecrübeli işinde uzman modellerin yer aldığı bir fuar manken ajansları arasında yer almaktadır.

Fuar mankeni ajansları adı altında olan bir çok ajans üniversite öğrencilerinden oluşan 165 boylarında fuar hosteslerini sunmaktadır. Aktüel manken ajans kadrosunda yer alan fuar modelive hostelerinin tamamı işlerinde uzman ve modellik eğitimi ve ikili ilişkilerde eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

Aklınıza gelecek bütün fuarlar için fuar mankeni temin eden manken ajansımız markanıza yaptığı katkı ile kendi değerinide artırarak her geçen gün daha da büyümektedir. Fuar manken ajansları bir çok işi aynı anda yaparken Aktüel Manken Ajans sadece medya kategorisinde yer alarak mankenler ve fotomodel temini gerçekleştirmektedir. Fuar organizasyonu ve fuar stand çalışmalarımız….

2006 yılında fuar manken ajansları kategorisinde hizmet vermeye başlamış olan manken ajansımız öncesinde ve sonrasında manken ve medya himeteri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Fuar manken ajansları sadece fuarlarda manken değil aynı zamanda toplantı, kongre ve firma çaçılışlarınızdada görev almaktadırlar. Aktüel manken ajans bu cizgide ve kaliteli fuar modeli kadrosu ile fark yaratmak için çalışmaktadır.

Fuar Mankeni Özellikleri

Fuar mankeni yukarıdada değindiğimiz gibi fuar hostesinden farklıdır. Ortalama 175 boy sınırında olan fuar modeli standlarınızda görselliği ve ürün reklamını yapan ve markanıza değer katan bir kişidir. Fuar tanıtmlarında en büyük yardımcını zolan fuar modeli aynı zamanda bir firma temsilcisidir. Fuar modeli konusunda bir çok firmaya hizmet veren manken ajansımız, eğitimli ve prezantable modelleri ile sizlerlede çalışmayı dlemektedir.

Aktüel ajans ailesi olarak müşterilerimize en kısa zamanda en kaliteli hizmeti vermek ve fuar manken ajansları arasında var olan kalitemizi korumaktır. Tecrübeli fuar modeli kadromuz ve gelişen dünya ile yenilenen altyapımız ülkenin bir çok yerinde katıldığımız başarılı fuarlar ve tecrübemizi dahada ilerletmektir.

Fuar Mankeni Nedir?

Fuar mankeni; yaptıkları işlerde başarılı, güleryüzlü, eğitimli, çalışkan ve müşteri ilişkilerinde başarılı olan kişilerden oluşmaktadır, Aktüel model ajans, fuar mankenlerini, fuar hosteslerinden ayrı bir kategoride değerlendirmektedir. Fuar modelini sadece sunum için kullanılmaktadır, servis için ise fuar hostesi hizmeti verilmektedir. Katılacağınız kongre, lansman çalışması, seminer, fuar, açılış ve panel gibi bir çok topluluk yönetiminde firmanızızın ve markanızın yüzü olacak fuar modeli, iyi bir ajanstan tercih edilmelidir.

Aktüel model ajans ekibi olarak, sizlere sunduğumuz tüm çalışmalar ve hizmetlerde memnuniyet sağlama odaklı çalışmaktayız. Memmuniyetin kalite odaklı bir çalışma sonucu alına bileceğini kavramış bir ekibbe sahip olam aktüel fuar modeli en iyisi için sürekli çalışmaktadır.

Fuar Modeli Olmak İçin Gerekli Şartlar

Fuar mankeni yukarıdada bahsettiğimiz gibi fuar hostesi ile aynı şey değildir, fuar modeli olabilmek için, öncelikle çok iyi bir fiziğe ve güzel bir yüze sahip olmak gerekir, fuar modeli katılacağı işlerde servis için deği firmanın yüzü olmak için orda bulunmaktadır. Bunların yanısıra bir fuar modeli akıcı konuşmalı, insan ilişkilerinde başarılı olmalı, iyi anlamalı ve iyi anlata bilmeli.

Aktüel ajans fuar mankeni seçimlerinde ilk önem verdiği şey mankenin eğitimidir. Eğitimli bir manken nasıl oturmasını kalkmasını gerektiğini nasıl konuşmasını bilen mankendir çünkü. Fuar sahibini müşterilerine karşı onurlandıracağı gibi ajansımızıda sizlere karşı grurlandırmalıdır. Bir çok manken ajans üniversite öğrencilerine hiç bir deneyim kazandırmadan fuar modeli olarak işlere göndermektedir. Aktüel Manken Ajans bu konuya büyük bir titizlik göstermektedir.

Fuar Mankeni ve Karşılama

Fuar mankeni diğer fuar görevlilerinden farklılık göstermektedir. Özellikle fiziki görünümleri ile fuar hostesinden görünüm olarak farklıdır. Fuar modeli normal şartlarda katalog çekimi defile ve lansmanlarda görev yapan profesyonel modellerden oluşmaktadır. Fuar modeli standlarda ürün tanıtımı, karşılama ve konu mankenliği yapmaktadır. Aktüel Ajans kadrosunda yer alan fuar manknelerinin çoğunluğu yabancı modellerden oluşmaktadır. Bir çok fuara katılan ajansımız fuar modeli ve diğer fuar hizmetleri konusunda markanıza hizmet vermektedir.

Fuar Modeli Başvuru

Yukarıdada bahsedildiği gibi fuar mankeni sadece konu mankeni olarak kullanılır yani servis ve benzeri şeyler yapmaz. Sadece sunum ve bazende karşılama. Fuar mankeninin orda bulunma sebebi görselliktir yani güzelliği. Durum böyle olunca fuar modeli başvurusu için min 170 boy, 36 beden ölçü ve güzel bakımlı olmak gerekir.

Fuar Hostesi Fiyatları Ne Kadar

Fuar hostesi fiyatları haliyle modeliğin fiziki güzelliği ve eğitimine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Tek bir cümleyle fuar hostesi densede aslında kendi arasında 3 4 varyasyonu mevcuttur. Modelin donanımıyla beraber fuarın yada çalışmanın kaç gün süreceğide fiyatları etkiler. Aynı fuar hostesi aynı görevde 4 gün çalışmasıyla 8 gün çalışması günlük fiyatları değiştirir.

Fuar hostesi fiyatları tam olarak açıklanamasada aşağı yukar anlatayım, 4günlük bir fuar organizasyonu için konuşacak olursak;

servis yapacak ve fiziki özellikleri çok ön planda olmayan bir fuar hostesi fiyatları günlük 150 TL dir.
170 üzeri 36 beden, servis yapacak, fuar hostesi fiyatları 250 TL dir.
Tercüman fuar hostesi fiyatları 250 TL
Oto shohw, tekne show gibi organizasyonlarda yer alan fuar mankeni fiyatları 400 TL