Fuar Organizasyon Firmaları

Aktüel Fuar Organizasyon firmaları arasında 12 yıllık bir tecrübe ile hizmet vermektedir. Aktüel Ajans yerli ve yabancı bir çok firmanın fuar organizasyon ve lansmanına imza atmıştır. Tasarlamış olduğumuz fuar organizasyon ve eventlerde farklı ülkelerden ve sektörlerden binlerce ziyaretçiyi bir noktaya çekerek firmanın satışlarına ve tanıtımına yön verip büyüme oranlarını yükseltme çabası içinde olduk. Diğer çözüm ortağımız olan fuar organizasyon firmaları ile yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde tam hizmet veren bir organizasyon firması olduk. Fuar organizasyon firmaları olarak tekstil, makina, mücevher, otomotiv, botshow, züccaciye, yapı, hometex, kapı pencere gibi yabancı yatırımları en fazla çeken fuar organizasyon çalışmalırında yer aldık. Özellikle dış yatırımcıların gelmiş olduğu fuarlarda yaptığımız reklam çalışmaları ile kurumun ihracat faliyetlerinin artmasına ve yeni müşteriler kazanmasına yönelik satış fikirleri geliştiriyoruz.

fuar-prodüksiyon-ajansları

fuar-prodüksiyon-ajansları

Fuar Organizasyon Firmaları; Fuar Hizmetleri

1. Fuar Alan Kiralama
2. Fuar Stand Tasarımı
3. Ekipman Kiralama
4. Fuar Catering Hizmetleri
5. Fuar Hostesi / Tercüman / Dansçı / Müzisyen
6. Fuar Prodüksiyon
6. Reklam / Basılı İşler / Promosyon Tasarımlar

 

Neden Fuar Organizasyon Firmaları İle Çalışılmalı ?

Fuar organizasyon firmaları gereklidir çünkü bu tür çalışmalar göründüğünden daha karmaşık ve komplike bir yapıya sahiptir. Normal katılımcı bir firma kesinlikle tek başına bu kadar fazla detayın aldığı bir çalışmayı yürütemez. Yapa bileceği tek çözüm ise fuarı bir firmadan, görsel tasarımları bir reklam ajansından, caterin hizmetini bir başka firmadan….. liste bu şekilde uzar. Bu şekilde bir sonuca ulaşılsa bile yorucu ve kalitesiz bir iş çıkcaktır ortaya. Çalışma fuar organizasyon firmaları ile yapılırsa, bütün işi biz üstleneceğimiz için siz sadece belirlediğimiz çalışmaları değerlendirip onay vereceksiniz. Bütün proje bir ajanstan çıktığı içinde hem sizin için hemde fuar organizasyon firması için kontroledilebilir olacak ve sorunsuz bir fuar geçirmenizi sağlayacaktır.

Fuar organizasyon firmaları müşterilerinizin sizden beklediklerini göz önüne alarak katılacağınız fuarlarda, fuar alanının ve konumunun tam zamanında tesbit edilmesini, alt yapısı, standın tasarımı ve görev alacak personelin tamamı uzman bir ekip tarafından fuar organizasyon firmaları taragından hayata geçirilir. Ajansımız bu çalışmaların bir çoğunu kendisi üstlenirken bir kısmıylada çözüm ortağı olduğu tedarikçilerinden sağlar.

Fuar organizasyon firmaları sadece fuar zamanında değil fuardan öncede birçok çalışmanın hazırlığını yapar. Bunlar fuar standında kullanılacak görsellerin tasarımları / baskıları, fuar davetiyelerinin basımı ve dağıtımı. Eğer sizlerde katılacağınız fuar organizasyonunda kaliteli bir deneyim yaşamak istiyorsanız fuar organizasyon firmaları aracılığı ile çok önceden iyi kurgulanmış bir plan yapmalısınız.

 

Fuar Organizasyon Firmaları Satışı Etkilermi ?

İyi bir reklamın satışlara yön verdiği aşikardır. İyi fuar organizasyon firmaları iyi reklam yapacaktır. Standa kullanılacak görseller, standın kendi tasarımı, belirlenecek olan konuşma tonu, güler yüzlü iletişimi kuvvetli fuar hostesleri hepsi satışlara doğrudan yön verecek çalışmalardır. Fuar organizasyon firmaları, fuardan önce sektörle ilgili gelişmeleri ve diğer firmaları yakından takip ederek ona göre bir organizasyon stratejisi belirler.

About the Author: