katalog-cekimi

Fuar Organizasyon Şirketleri

Aktüel, 2010 yılından bu yana en fazla büyüme kaydeden fuar organizasyon şirketleri arasında yer alamaktadır. Yaklaşık on yıldır hem ülke içinde hemde yöneticiliğini üstlendiği uluslar arası fuar organizasyonlarında farklı birçok firmaya ve sektöre, yeni müşteriler, pazar kanalları ve çözüm ortakları kazandırmıştır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Aktüel fuar organizasyon şirketleri olarak tasarladığımız B2C ve B2B fuar çalışmalarında müşterilerimiz uluslar arası pazarda yer edinmiş ve yaptıkları ihracatla ülke ekonomisine katkı sağlamaşlardır. Fuar organizasyon şirketleri yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda edindiği bilgi ve tecrübe birikimi ile uluslar arası kalite standartları ve müşteri memnuniyeti odaklı, konumunda en az 5 yıl deneyimli profesyonel bir kadro ile fuar organizasyon yönetimi yapmaktayız.

Fuar Organizasyon Şirketleri; Fuar Hizmetleri

1. Fuar Alan Kiralama
2. Fuar Stand Tasarımı
3. Ekipman Kiralama
4. Fuar Catering Hizmetleri
5. Fuar Hostesi / Tercüman / Dansçı / Müzisyen
6. Fuar Prodüksiyon
6. Reklam / Basılı İşler / Promosyon Tasarımlar

Fuar Organizasyon Şirketleri ile Uluslararası Network

Fuar organizasyon şirketleri müşterilerini sadece fuarlarda kullanılacak ekipman, stand tasarımı, catering vb. hizmetler verdikleri sanılır. Bu işi asıl yapan fuar organizatörleridir. Fuar organizasyon şirketleri aslında katılımcının reklam çalışmalarını üstlerniz tabiki bunun içinde yukarıda yazdığımız listede yer alıyor. Ama asıl püf nokta organizasyon şirketinin satışlara ve müşteri artışına odaklanmasıdır. Fuar organizasyon şirketleri kalıcı bir hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Satışların aktif ve en hızlı bir şekilde yapıldığı fuar organizasyonlarında reklam çalışmaları çok önemlidir. Çünkü katılacağınız fuar haliyle aynı sektörden 100 lerce firmanın yer aldığı rekabetin en çetin olduğu kurtlar sofrasıdır adeta.

Katılımcının böyle bir platformda kendini farkedilir kılması için mutlaka profesyonel fuar organizasyon şirketleri ile ileitşime geçmesi ve bir strateji geliştirilmesi gerekir. Fuar organizasyon şirketleri ile yapacağınız çalışmada muhakkaki tek ve reklam çalışması olmadan katılcağınız bir fuardan en az %30 daha fazla satış ve yeni müşteri kazacansınızdır. Satış ve yeni müşteride etkin bir rol sahibi olan fuar organizasyon şirketleri bazı temel ve etkin yöntemler kullanmaktadır. Bunların en önemlisi fuar standının hol içindeki konumu ve genişliğidir. Konum ne kadar etkinse ve stand ne kadar büyükse doğru orantılı olarak daha fazla ziyaretci çeker, psikolojik olarakta kalabalık olan bir yer dahada kalabalıklaşır. Ayrıca standınızı ziyaret eden kişiler ne yazıkki günümüz stand tasarımlarında bistro masalarda ağırlanmaktadır ve bu durum müşterilerinizle ciddi ve kalıcı iletişimlerin kurulmasına zayıflatır.

Aktüel; Fuar Organizasyon Şirketleri

Aktüel fuar organizasyon şirketleri başta İstanbul CNR ve Tüyap olmak üzere, Ankara, İzmir Antalya’da olmak üzere tüm şehirlerde yerli ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır.  AKTÜEL, özellikle uluslararası düzenlenen fuar organizasyonlarında olan tecrübesi. Sağlam ve kalıcı ilişkiler kurduran ve uluslararası fuar stratejisi geliştirme deneyimi, uluslararası ve yurtiçi fuarlarda, grafik tasarım, fuar hostesi ve mankeni, caterin, ekipman kiralama, ses ışık sistemleri, fuar lanı kiralama konumlandırma, stand tasarımları ile ve sizlere en hızlı bir şekilde uyum sağlayabilecek dinamik kadrosu ile sizlere harika bir fuar organizasyon deneyimi yaşatacak olan heyecan verici bir fuar organizasyon şirketleri grubudur.