Fuar Prodüksiyon Hizmetleri

Fuar prodüksiyon hizmeti firmaların fuar sırasında ve fuardan sonra kullanabilcekleri iyi bir reklam materyaldir. Fuar esnasında standın ve müşterilerin fotoğraflanması videoya kaydedilmesi standınızı daha aktif ve harektli gösterir buda gözlerin size yönelmesine neden olur. Fuar sonrasında için yapılan fotoğraf çekimlerini ve video kayıtlarını çek iyi birer reklam aracı oalrak kullana bilirsiniz. Videoları şirket içindeki ekranlarda, sosyal medya hesaplarınız ve web sitenizde yayınlayarak imajınızı ve firmanızı en iyi şekilde tanıta bilirsiniz. Fuar Prodüksiyon Hizmetleri ve organizasyonun tamamı Aktüel Ajans taradından profesyonel bir ekip ile sağlanabilmektedir.

fuar-prodüksiyon-ajansları

fuar-prodüksiyon-ajansları

Fuar Prodüksiyon Video Çekimi

Fuar organizasyonu içerisinde herhangibi bir etkinlik düzenlendiyse ( yarışma, seminer, lansman, defile, firma yöneticilerinin veya yetkililerinin firma ve verdiği ürün hizmet hakkında yapacağı tanıtım konuşmları, röportajlar ) o anları ölümsüzleştirmek ve reklam materyali oalrak kullana bilmek adına fuar prodüksiyon video çekimi mutlaka yapılmalıdır. Fuar video çekimi profosyonel bir kameraman ve son teknoloji bir kamera ile hd veya 4k çözünürlükte çekilir. Sonarasında fuar prodüksiyon video çekimi montajlanarak istenilen formatlarda sizlere teslim edilir.

Fuar prodüksiyon video çekimi sadece fuar standında fuar başladıktan sonra değil öncesindede yapıla blir. Fuar alanında gösterilmek üzere öncesinde ürününüzün hizmetinizin ve firmanızın tanıtımvideoları çekmek doğru bir strateji olacaktır. Bunun dışında daha önce çektirmiş olduğunuz tanıtım videoları fuar videosu biçiminde mantojlanarak ve yeni ses montajı yapılarak fuarda gösterilmeye hazır hale getirilebilir.

 

Fuar prodüksiyon Fotoğraf Çekimi

Fuar prodüksiyon fotoğraf çekimi ile gelen misafirleriniz sizin talimatınızla özel çekimleri dışında anı yakalamak adına sürekli çekim halinde olunarak fuarın ruhu yakalanmaya çalışılır. Aynı zamanda yine sizlerin belirteceği özel noktalar, detaylar ürünler profesyonel olarak fotoğraf çekimi yapılır. Standın boş durumu, misafirli durumu ve çalışan personelin yer aldığı anı fotoğrafları çekilir. Fuar prodüksiyon fotoğraf çekimi ile elde edilen fotoğraflar arasından seçecekleriniz shoplanır ve katılımcıya verilir. Fuar prodüksiyon fotoğraf çekiminin tamamıda yüksek çözünürlük olarak teslimedilir.

Fuar prodüksiyon fotoğraf çekimi, istenildiği takdirde fuar öncesindede yapılarak ürünlerin ve firmanın broşür, katalog, afiş gibi materyallerde kullanılabilir.

 

About the Author: