Günlük Bayan Fuar Hostesi Fiyatları

Fuar hostesi sadece sunum yapmak veya ürün tanıtmanın dışında, veri toplama, karşılama ve yönlendirme gibi görevlerdede kendinden faydalanıla bilir. özellikel ingilizce ve arapça bilmelere firmalara mali olarak kuşkusuz gelir sağlamaktadır.  Bu görevleri yerine getiren erkeklere ise host denmektedir. Fuar hosteslerinin günlük bütçeleri tecrübesine, yabancı dil bilgisine ve fiziki özellliklerine göre 250 tl ile 500 tl arasında değişmektedir. Yabancı olan fuar hostesleri ise günlük bütçeleri ortalama 200 dolardan başlamaktadır. Tabiki alına hostes sayısana ve güne göre fiyatlar değişklik göstere bilir.

fuar-hostesi

fuar-hostesi

Fuar hostesi ve hostunun temel görevi müşteri memnuniyeti ve iletişm vardır. Fuar hostesi için en temel tanım yardımcı elemanlardır diyebiliriz. En acil durumlarınızda dahi fuar hostesi temini yapabilmekteyiz. Aktüel Model Ajans müşterileri için en şehirdeki en yetenekli, eğitimli ve güler yüzlü fuar hostesleri ile hizmet vermektedir.

Fuar hostesi arıyorsanız en iyi modellrin yer aldığı bir sayfadasınız. Hosteslerimiz fuar alanına kendi araçlarımızla getirilip teslim edilir ve iş bitimi akşam yine ajans tarafından alınır. Fuar hostesi firmanın istediği şekilde giyinirler, eğer firmanın kendi özel kıyafetleri yok ise siyah mini etek ve beyaz gömlerk ajans tarafından temin edilir.

 

Fuar Hostesi

Fuar hostesi sadece fuarlarda değil stand, lansman ve hertürlü tanıtımlarda görev alabilmektedir. tabiki bu kdarıda yetersizdir aslında fuar hostesi çok çeşitli görevlerdede yer alabilir. Fuar hostesi ürün tanıtımlarında ve müşteri iletişiminde çok önemli bir role sahiptir. katıldığı fuarlarda ve organizasyonlarda müşteri edinme satışları etkileme gibi kritik görevlerde yer alabilirler. Fuarların genellikle ihracat firmaları tarafından düzenlendiğini göz önüne alırsak, yabancı dil bilen fuar hosteslerinin önemi  daha iyi anlaşılabilmektedir.

 

About the Author: