İç Giyim Mankeni

İç Giyim Mankeni Fotoğraf Çekimi

İç giyim mankeni kadrosu ve profesyonel fotoğraf ekibi kadrosuna sahip olan ajansımız, ürünlerinizi ön plana çıkartarak satışlarınıza doğrudan etki edecek fotoğraf çalışmaları yapmaktadır. Aktüel Manken Ajans model çalışmalarının yanısıra yürüttüğü profesyonel reklam çalışmaları, katalog çekimleri ile de müşterileri paket hizmet suna bilen bir tam hizmet ajansıdır.

İÇ GİYİM MODELLİK BAŞVURUSU İÇİN
İsim Soyisim
Yaş
Boy
Beden
Kilo
En az 5 ad. fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri Instagram, WhatsApp veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz.

WhatsApp : 0546 843 64 58
İnstagram : @aktuel.ajans
E-Mail : [email protected]

manken-ajans

Instagram

En iyi iç giyim manken kadrosu ve fotoğraf ekibi ile en kısa sürede en iyi hizmeti vermekteyiz. Fotoğraf çekimlerinin yanısıra iç giyim mankenleri ile defile, Mayolu veya iç çamaşırlı sunumlar en iyi cast seçenekleri ile sunulmaktadır.

İç çamaşırı mankenleri ile çekim süreci şu şekilde ilerlemektedir; yapılan cast ile iç çamaşırı mankeni seçimi, kreatif bir konpozisyon, hazırlanan konsepte göre çekimin yapılacağı mekanın tespiti, yapılacak olan saç ve makyaj tercihleri, çekim sonrası fotorafların retouchlanarak müşteriye teslimi.

İç Giyim Mankeni Defile Organizasyonu

Aktüel Model Ajans iç çamaşır ve maya bikini defileleri içinde yabacı iç giyim mankeni temini yapmaktadır. Aynı zamanda yine aynı şekilde fuarlarda iç çamaşır mankenleri ile karşılama ve sunum çalışmalarıda hizmetlerimiz arasındandır. İç giyim defilelerinde ne yazıkki katalog çekimlerinde olduğu gibi iç giyim mankenleri aynı parayı alamıyorlar. Bu nedenle yabancı modeller yerine Türk iç giyim modellerini önermekteyiz. hizmetimizden yararlanın.

İç Giyim Mankeni Nasıl Olunur

İç giyim mankeni olmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekir. 18 yaş altı model adayları aile izni olsada ajansımız kadrosunda yer alamaz. Min. 165 boyunda ve ortalama 36 beden olmanız gerekir. Göğüs min. 82, bel max. 63, Basen 85-95 arası olası gerekir. Bu ölçülere uyan bütün model adayları iç giyim mankenlik başvurusu yapabilir. Tabi bunların yanında güzel ve çekici olmanız gerekmektedir. İç çamaşır mankeni rahat ve kendinden emin omalıdır. Bir çok iç giyim başvurusunda manken adayları yüzüm görünmese olurmu şeklinde soru yöneltmekte. Evet bazı çekimlerde yüz görünmüyor fakat %90 nında görünüyor bu yüzden yüzünün görünmesinde sakınca görmeyen modeller daha fazla iş potansiyeline sahip oluyorlar.

İç giyim çekimleri küçücük detaylarla bir çok şeyi değişterecek bir yapıya sahiptir. Örneğin 100 parçalık bir çekimde tek bir ürünün transparan olamsı modeli işten vazgiçire bilir veya bütçeyi iki katına çıkarta bilir. Mayo bikini katalog çekim fiyatları iç giyim çekimine oranla daha düşük bütçelidir. İç çamaşır mankeni ürünlerin açıklık durumuna göre işi kabul eder veya etmez veyada bütçeyi artırır. Çekimden önce giyilecek ürünler modellere sunulun. Çekimi kabul eden iç giyim mankenlerinin sunumları müşteriye yapılır. Müşteri uygun gördüğü model ile çekimi yapar. İç giyim çekimleri bir çok detayı ve problemi içerir. Bu nedenle bütün detalar iç giyim mankeni, ajans ve müşteri arasında sözleşmeye dökülür ve taraflar tarafından imzalanır.

İç Giyim Fotoğraf Çekimi

İç giyim mankeni bir modellik ajans için gerçekten stresli ve sıkıntılı bir durumdur. Ajans olarak iç giyim mankenimizin ve firmanın tüm haklarını korumaktayız. Daha önce defalarca iç çamaşırı mankeni olarak çalışmış bir model, sürekli iç çamaşır çekimi yapan moda fotoğrafçısı ve firmalar sıkıntı göstermezken, bu çalışmayı ilkkez yapacak iç çamaşırı mankeni ve firmlar için tanışma sürece fazlasıyla sancılı geçmektedir. İç giyim fotoğraf çekiminden önce, çekimi yapılacak ürünlerin tesbiti; bu çok önemli bir konudur, ürünlerin firma tarafından basic ürünler olduğu söylenip, sonra çekim esnasında ürünlerin transparan olduğu görülürse bu durumu ne iç giyim mankeni, nede ajans kabul etmez ve çekim yarım kalır.

Bu nedenle iç giyim firması iç giyim modeli temin edceği görüşmede ürünlerin içinde en açık olan tasarımı manken ajansına göstermelidir. Ajansta ürüne uygun olan iç giyim mankenleri ile sunum yapmalıdır. İkinci konu iç giyim modeli fotoğraflarının hangi mecralarda kullanılacağıdır. İnternet, katalog, açık hava, dergi, gazete ve tv olmak üzere sıralı katagorilere ayrılmıştır. Web çekimi için aldığınız iç giyim modeli fotoğraflarını diğer mecralarda kullanamazsınız.

Ama tv reklam çekimi için aldığınız iç giyim mankeninin aynı zamanda fotoğraflarınıda çekerek istenilen tüm mecralarda kullana bilrsiniz. Üçüncü konu iç giyim çekiminin planlanması ve bir kurgunun oluşturulması. Eğer iç çamaşır çekimi web sitesi için yapılacaksa beyaz bir fonda, katalog veya benzeri basılı bir mera için çekilecekse bir mekan tercih edilmelidir. İç giyim çekimleri genellikle otellerin yatak odası gibi bölümlerinde yapılmalıdır. Çekim başlamadan herşeyin eksiksiz olası gerekir. iç giyim modeli ve fotoğrafçının tecrübesi bu işin püf noktasıdır.

Mankenlik Çeşitleri

Katalog Mankeni; E ticaret web siteleri ve basılı işlerde genel olarak hazır giyim, gelinlik abiye çekimlerinin yapıldığı mankenlik
Defile Mankeni; 34 36 beden ve minimum 175 boyunda modellerin kullanıldığı mankenlik
İç Giyim Modeli; Modelin tercihine göre fantazi çekimlerininde yapıldığı, göğüs ve kalça ölçülerinin yüksek olması gerektiği mankenlik
Nü Model; Genellikle sağlık sektörü, sinema filmlerinde kısa kesitler, fotoğrafçıların ve ressamların sanat çalışmalarında yer alan modeller

İç Çamaşır Mankeni Aranıyor

18 yaş üstü iç giyim mankeni aranıyor. 10 Yılı aşkın bir süredir, reklam ve fotoğraf çekimleri için iç giyim çekimleri yapan ve iç giyim mankeni temin eden İstanbulun ön planda olan bir model ajansıyız. Çekimlerimiz 4.Levent stüdyomuzda yapılmaktadır. Modelin günlük çalışma süresi 8 saatir. Beğenilen modellerimizi sadece kendi yaptığımız çekimlerde değil eğer isterse sunum yaptığmız fotoğrafçıların çekimlerinede göndermekteyiz. İç giyim mankeni için boy krteri çok önemli değildir fakat vucudunun temiz olması dikkate alınmaktadır.

İç giyim katalog çekimleri 2 sınıftan oluşmaktadır, normal iç giyimler ile yapılan çekimler ve fantazi iç giyim çekimleri, iş geldiğinde iç giyim mankeni adayına çalışmanın içeriği anlatılır, eğer proje modele uygunsa çalışmayı kabuleder, yani gelen her projeyi kabul etmek zorunda değildir. Fakat durum ne olursa olsun iç giyim modeli olmak herkes için değildir, çekimser olmayan, vucuduyla barışık olan kişiler yapabilir. İç giyim çekimleri çoğunluka fantazi değilde normal çekim olsada, her zaman kışkırtıcı ve seksi olmak zorundadaır.

manken erkek
manken erkek
iç çamaşır mankeni
iç çamaşır mankeni
iç giyim mankeni
iç giyim mankeni
iç giyim mankeni
iç giyim mankeni
iç çamaşır mankeni
iç çamaşır mankeni
iç çamaşır mankeni
iç çamaşır mankeni
iç giyim mankeni
iç çamaşır mankeni
iç çamaşır mankeni
iç çamaşır mankeni