İstanbul Manken Ajansları

mankenlik-ajans
mankenlik-ajans

İstanbul manken ajansları hizmetleri genel olarak iki başlık altında yer almaktadır. Katalog çekimleri için fotomodel ve defile organizasyonları için manken. Aslında fuar mankeni, reklam mankeni, iç giyim mankeni, el ayak mankeni, prova mankeni gibi alt katagorilere ayrıla bilmektedir. Markaların yüzü olan ve sektörde öne çıkan mankenler ise süper model veya top model olarakda adlandırıla bilirler. BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN…

Bu mankenlerin geneli ünlü olan ve ve ciddi paralar kazanan mankenlerdir. İstanbul manken ajansları aracılığı ile en bilindik moda dergilerinde, ünlü modacıların defilelerinde ve büyük markaların katalog / reklam filmi gibi çalışmalarında yer alırlar. Ama maalesefki ülkemizde mankenlik başvurusu ile ünlü olmuş nerdeyse kimse yok. Ancak mankenlikten uyunculuğa veya müziğe geçmiş kişiler ünlü olabliyor. Bu nedenlede Türkiyede hiç top model yok diye biliriz.

İstanbul Bayan Manken Ajansı

İstanbul bayan manken ajansları kadrosunda sadece bayan manken bulundurmazlar ama ağırlıklı olarakda bayandır. Moda çekimlerinde, reklam filmlerinde, defilelerde ve benzeri sanat çalışmaları için ürün veya hizmet tanıtımı yapan kişilerin yönetimi istanbul manken ajansları tarafından yapılmaktadır. Kapsamı esasında çok fazla olduğu için tanımlanamıyorda diye biliriz, oyuncu, dansçı gibi performans sanatlarınıda kapsamanktadır. Bir manken ilk önce güzelliği ve fiziği ile belirgin olmalıdır, ama bukadarı yeterli değildir. Katıldığı katalog çekimlerinde duruşuyla mimkleriyle bir oyuncu gibi giydiği elbisenin ruhunu yansıtmaldır. Bu durum aslında birazda karakter mankenliği değinilen bir çalışma alanının doğmasıdır. Bir manken adayı gerçekten bir top model olmak istiyorsa oyunculuk eğitimide almalıdır.

İstanbul Manken Ajansları Katalog Çekimi

Manken ajansı olarak model verdiğimiz veya vermediğimiz her müşterimiz için başta moda katalog çekimleri olmak üzere hertürlü ürün çekimleri de yapmaktayız. Manken ajansı çözüm ortaklığı yapan freelancer profesyonel fotoğrafçılar ile kendi bünyemizde bulunan 220 m2 ve tüm ekipmanlara sahip olan fotoğraf stüdyomuz ile bir çok marka için çekim yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz. Çekimlerimiz fotoğraf çekimleri menüsünden inceleye bilirsiniz.

Müşterilerimize memnun kalacakları bir çekim ve model hizmeti sunan manken ajansımız geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile müşterilerini ve ürünlerini farkedilir kılmaktadır. Birçok yerli ve yabancı manken kadrosu ilede en iyi marka yüzlerini belirleminize yardımcı oluyoruz.

İnstagram : @aktuel.ajans