İstanbul Model Ajans

model ajansları istanbul
model ajansları istanbul

İstanbul model ajans kadrosu olarak başta moda ve tekstil sektöründeki değerli müşterilerimize hizmet vermek memmuniyetlerini sağlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Model ajansları istanbul verilen hizmetlerin zamanında ve en iyisi olmasını edindiği hizmet politakımız ile sektördeki çizgisini korumaktadır.

İstanbul model ajans kaliteli bir işin profesyonel bir ekiple ve çalışmayla elde edileceğinin farkındalığını taşımaktadır, bu nedenle modelleri başta olmak üzere bookerları ve fotoğrafçıları ile bir profesyonel tam hizmet ajansıdır. Model ajansları istanbul modellerinin ve müşterilernin güvenirliğini en ön planda tutarak kalitesini koruyan bir mankenlik ajansıdır, bu fikri firmasının ve mankenlik söktörünün kültürü olarak benimsemektedir. Sürekli yeni modeller arayışında olan istanbul model ajans yeni yüzler ile markanızın diğer markalara benzemesini önleyerek sizi özel kılar. Model ajansları istanbul mankenlerini ve özellikle modellerine sürekli güncellenen teknoloji ve değişen moda sitelleri ile ilgili eğitimler vererek bilgilerini ve heyacanlarını canlı tutar.

Uluslararası Model Ajansları İstanbul

İstanbul model ajans yurt içi ve yurtdışı olmak üzere global bir ağda manken ve moda çekimi hizmeti sunmaktadır. Başta avrupa olmak üzere uzak doğu ve arap ülkelerine moda çekimleri yapmış ve manken temininde bulunmuştur. Model ajansları istanbul müşterilerine nerde olursa olsun kaliteli bir hizmet ile cevap verme çabasındadır. Durum böyle olunca istanbul model ajans sektördeki rekabeti artırarak sektörün daha kaliteli işler yapmasını sağlamaktadır. Zamanında kiliteli ve eksiksiz teslim edilecek fotoğraf çekimleri ve diğer çalışmalar bizim için son derece önemlidir. Model ajansları istanbul çalışmalarına başlamadan önce müşterilerini dinler, tanır, ne istediklerini öğrenir ve projeye öyle başlar. Kurulduğu ilk günden bugüne bütün işlerini büyük bir heyecanla yapan Aktüel Ajans kilitesini her geçen gün artırarak müşterilerinin bütçelerine ve isteklerine uygun manken ve moda çekimleri yapmıştır.

model ajansları istanbul
model ajansları istanbul

İstanbul model ajansı ve fotoğraf çekim hizmetleri Aktüel Manken Ajans çatısı altında tüm ülkeye hizmet vermektedir. İstanbul dışında bulunan başta tekstil ve moda firmaları olmak üzere model ajansları istanbul kendi stüdyolarında hizmet vermektedir. Bir çok firmaya model ve moda fotoğrafçısı temini yapan ajansımız silerlede çalışmayı diler. Şehir dışında olan müşterilerimiz isterlerse ürünleriyle kendileri gelmekte ve çekimlerini yönetmekte.

Eğer gelme olanakları yoksa öncelikle müşterimize mail yoluyla manken sunumları yapılmakta beğendiği modeli uçak ile istenilen tarihte bulunduğu şehire gönderiyoruz. Fotoğraf çekimini Aktüel model ajansa yaptırmak isteyen müşterilerimiz modellerini kargo ile gönderip çekimlerini yaptırmakta. Model ajansları istanbul bgüne kadar bir çok firma için profesyonel fotoğraf çekimimleri yapmıştır.

İstanbul Model Ajans Başvuru

Bay veya bayan bütün model adayları istanbul model ajans çatısı altında yer alabilir. İstanbul dışındanda aynı şekilde başvuru alan model ajansı bir çok kişiyi firmaların marka yüzü yapmıştır. Fakat her ajansta olduğu gibi Aktüel Model ajansları istanbul da kadrosunda yer alacak modeller için bazı kriterler belirlemiştir. Birinci kriter boy ölçüsüdür bayan modeller min 172 erkek modeler 183 boyunda olmalıdır. Aktüel istanbul model ajansı kesinlikle daha önce tecrübesi olmuş profesyonel mankenler ile çalışmaktadır. Bir tecrübeniz yok ve modelliğe yeni başlamışsanız malesef başvurlarınız kabul edilmemekte.

İstanbul Model Ajans Modellik Eğitimi

Kendinizden ve yapacaklarınızdan eminseniz ve yukarıda bahsettiğimiz fiziki özelliklere uygunsanız model ajansları istanbul sizler için uygun fiyatlara mankenlik kursu sağlamaktadır. Alacağınız eğitim sadece mankenlik değil aynı zamanda zerafet eğitimidir. Oturup kalkmaktan yürümekten yemek yemekten, kısacası model ajansları istanbul gündelik yaşamda sizi daha zarif ve kendinizden emin duruşunuzla etkili bir birey olmayı öğretiyor.

Eğitimden sonra Aktüel model ajans kadrosunda yer alan modeller eğer şansda yüzlerine gülerse hiç hayal bile etmedikleri bir noktaya gelebilirler. Modellik eğitimi bir çok kişiye olduğu gibi sizlerede şöhretin kapılarını açabilir. Ülkemizde yer alan mankenlerin bir çoğu bilindiği gibi modellikten şarkıcılığa veya oyunculuğa geçerek kariyerlerinde büyük gelişmeler göstermişlerdir

İnstagram : @aktuel.ajans