katalog-cekimi

İstanbul Model Ajans

İstanbul model ajans kadrosu olarak başta moda ve tekstil sektöründeki değerli müşterilerimize hizmet vermek memmuniyetlerini sağlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. İstanbul model ajans verilen hizmetlerin zamanında ve en iyisi olmasını edindiği hizmet politakımız ile sektördeki çizgisini korumaktadır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

İstanbul model ajans kaliteli bir işin profesyonel bir ekiple ve çalışmayla elde edileceğinin farkındalığını taşımaktadır, bu nedenle modelleri başta olmak üzere bookerları ve fotoğrafçıları ile bir profesyonel tam hizmet ajansıdır. İstanbul model ajans modellerinin ve müşterilernin güvenirliğini en ön planda tutarak kalitesini koruyan bir mankenlik ajansıdır, bu fikri firmasının ve mankenlik söktörünün kültürü olarak benimsemektedir. Sürekli yeni modeller arayışında olan istanbul model ajans yeni yüzler ile markanızın diğer markalara benzemesini önleyerek sizi özel kılar. İstanbul model ajans mankenlerini ve özellikle modellerine sürekli güncellenen teknoloji ve değişen moda sitelleri ile ilgili eğitimler vererek bilgilerini ve heyacanlarını canlı tutar.

İstanbul Model Ajans Uluslararası

İstanbul model ajans yurt içi ve yurtdışı olmak üzere global bir ağda manken ve moda çekimi hizmeti sunmaktadır. Başta avrupa olmak üzere uzak doğu ve arap ülkelerine moda çekimleri yapmış ve manken temininde bulunmuştur. İstanbul model ajans müşterilerine nerde olursa olsun kaliteli bir hizmet ile cevap verme çabasındadır. Durum böyle olunca istanbul model ajans sektördeki rekabeti artırarak sektörün daha kaliteli işler yapmasını sağlamaktadır. Zamanında kiliteli ve eksiksiz teslim edilecek fotoğraf çekimleri ve diğer çalışmalar bizim için son derece önemlidir. İstanbul model ajans çalışmalarına başlamadan önce müşterilerini dinler, tanır, ne istediklerini öğrenir ve projeye öyle başlar. Kurulduğu ilk günden bugüne bütün işlerini büyük bir heyecanla yapan Aktüel Ajans kilitesini her geçen gün artırarak müşterilerinin bütçelerine ve isteklerine uygun manken ve moda çekimleri yapmıştır.