İstanbul Model Ajansı

İstanbul model ajansı ve fotoğraf çekim hizmetleri Aktüel Manken Ajans çatısı altında tüm ülkeye hizmet vermektedir. İstanbul dışında bulunan başta tekstil ve moda firmaları olmak üzere istanbul model ajansı kendi stüdyolarında hizmet vermektedir. Bir çok firmaya model ve moda fotoğrafçısı temini yapan ajansımız silerlede çalışmayı diler. Şehir dışında olan müşterilerimiz isterlerse ürünleriyle kendileri gelmekte ve çekimlerini yönetmekte. Eğer gelme olanakları yoksa öncelikle müşterimize mail yoluyla manken sunumları yapılmakta beğendiği modeli uçak ile istenilen tarihte bulunduğu şehire gönderiyoruz. Fotoğraf çekimini Aktüel model ajansa yaptırmak isteyen müşterilerimiz modellerini kargo ile gönderip çekimlerini yaptırmakta. İstanbul model ajansı bgüne kadar bir çok firma için profesyonel fotoğraf çekimimleri yapmıştır.

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

İstanbul Model Ajansı Başvuru

Bay veya bayan bütün model adayları istanbul model ajansı çatısı altında yer alabilir. İstanbul dışındanda aynı şekilde başvuru alan model ajans bir çok kişiyi firmaların marka yüzü yapmıştır. Fakat her ajansta olduğu gibi Aktüel istanbul model ajansı da kadrosunda yer alacak modeller için bazı kriterler belirlemiştir. Birinci kriter boy ölçüsüdür bayan modeller min 172 erkek modeler 183 boyunda olmalıdır. Aktüel istanbul model ajansı kesinlikle daha önce tecrübesi olmuş profesyonel mankenler ile çalışmaktadır. Bir tecrübeniz yok ve modelliğe yeni başlamışsanız malesef başvurlarınız kabul edilmemekte.

Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir.
Yaş aralığı 18-30
Erkek Boy : Şuan erkek başvuru alınmamaktadır, daha sonra tekrar kontrol ediniz
Bayan Boy: 172-180
Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

Aktüel İstanbul Model Ajansı, Mankenlik Eğitimi

Kendinizden ve yapacaklarınızdan eminseniz ve yukarıda bahsettiğimiz fiziki özelliklere uygunsanız Aktüel İstanbul Model Ajansı sizler için uygun fiyatlara mankenlik kursu sağlamaktadır. Alacağınız eğitim sadece mankenlik değil aynı zamanda zerafet eğitimidir. Oturup kalkmaktan yürümekten yemek yemekten, kısacası istanbul model ajansı gündelik yaşamda sizi daha zarif ve kendinizden emin duruşunuzla etkili bir birey olmayı öğretiyor. Eğitimden sonra Aktüel model ajansı kadrosunda yer alan modeller eğer şansda yüzlerine gülerse hiç hayal bile etmedikleri bir noktaya gelebilirler.

About the Author: