Eki 10

Klip Çekimi

Aktüel ajans olarak eserinizi ve sizi sevenlerinize en iyi şekilde yansıta bilmek adına klip çekimi çalışmaları yapmaktayız.

Klip çekimi genellikle klibi çekilen sanatçımızın istek ve fikirleri kapsamında organize edilmektedir. Aktüel Ajans prodüksiyon ekibi aklınızda olan klibin sizler için en uygun ve etkili olması şeklinde hazırlanmaktadır. Aktüel ajans klip çekimi öncesi 2 veya 3 senaryo ve birçok çekim mekanını sanatçı dostlarımıza sunarak sizlerin karar verdiği şekilde kilip çekimi projesine başlanır.

Klip çekimi kaliteli bir senaryo ile anlam kazanmaktadır. Profesyonel senaryo yazarlarımız ile şarkınıza en uygun senaryolar oluşturularak sizlere sunulur. Klip çekimi gelişen teknoloji ile eskisine göre bambaşka bir boyut kazanmıştır. 4k video teknolojileri günümüzün en iyi video kalitesi olarak gösterilmekte. Aktüel Ajans son teknoloji video ve ses cihazları ile tüm klip çekimlerini 4K teknolojisi ile yapmaktadır. Çekeceğimiz video klip ile başta tv kanalları olmak üzere tüm sosyal medya ve internet ortamında kullanıla bilecek kalitelerde ve ölçülerde sizlere sunulur.

Müzik evrende insanları birbirine bağlayan en önemli kanllardan biri olarak bilinir, müziğinizi kaliteli bir görsel güçle desteklediğinizde anlamı ve değeri dahada artacaktır. Klip çekimleri gelişen müzik piyasası içinde olmazsa olmazlardandır. Sanatçının kendini tanıtmasının ve anlatmasının en etkili yoludur. Sosyal medyanın klipler üzüerindeki etkisi ise inkar edilemeyecek bir boyuta gelmiştir. Sizlerinde takip ettiği gibi sosyal medya kanlları aracılığı ile bir çok sanatçımız sesini büyük kitlelere duyurmaktadır. eğer bir klip çekimi yoksa sosyal medyada doğal olarak devre dışı kalır ve bu büyük kitle ulaşım araci sizin için faydasız olur.

 

Klip Çekimi Amacı

Klip çekimlerinin ilk amacı sanatçının tanıtımı olsada aynı zamanda sanatsal olarakda büyük bir işleve sahiptir. İşin özü müzik ve görüntünün aynı mecrada sentezlenmesidir. Single ve tam bir albüm çalışması yapan bütün sanatçılarımız klip çekimi amacı seslerini geniş kitlelere duyurmaktır. Böylece günün belli aralıklarında seyircileri ile buluşma imkanı olur.

Merak Ettiklerinizi ve Önerilerinizi Yorumlar Kısmından İletebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.