Makeup Artist

Aktüel Ajans yaklaşık olarak 4 yıldır şehrin en iyi makeup artist ve kuaförlerini özel günleriniz, fotoğraf ve video çekimleriniz gibi çalışmalarda hizmetinize sunmaktadır. Ağırlıklı olarak tv ve fotoğraf sektörüne hizmet veren profesyonel makeup artist ve kuaförlerimiz, gelin makyajı, nişan makyajı vb özel günlerinizde yanınızda olmaktadır.

Make up Artist

Türkiyenin önde gelen makyaj malzemeleri kullanan makyözlerimiz özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde ışıklardan dolayı parlama yapmayacak malzemeler ile çalışmaktadır. Tabi bu parlama problemi sadece setlerde değil özel günleriniz içinde geçerlidir, malum o günlerdede fotoğraf ve video çekimi yapılmakta. Yani kısacası Aktüel Ajans profesyonel makeup artist ve kuaförler ile yoğun br ışığa mağruz kaldığınız ( fotoğraf ve video ) günlede yapılması gereken makyajları büyük bir titizlik ve itina ile yapmaktadır.

Bütün profesyonel make up artist ve kuaförler gibi bizlerde en iyi kozmetik malzemelerini kullanmaya dikkat ediyoruz. Profesyonel makeup ve kuaförlerimiz kullandıkları markalar başlıca Kryolan, Mac ve Estee dir. Aktüel ajans profesyonel makeup ekibi genellikle oyuncu, manken, ünlü simalar ve sanatçılar için hizmet vermenin yanısıra gelin saç ve makyajı konusunda da yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Tv, Video ve Fotoğraf Çekimi İçin Profesyonel Makeup Artist ve Kuaför

Profesyonel make up artist sadece gelinler için vey akişiye özel olarak yapılmamaktadır. Ki bir çok profesyonel makeup ve kuaför yoğunlukla medya söktörün için çalışmaktadır. Aktüel Ajans ekibide aynı şekilde tv reklam oyuncuları, spikerler ve modeller için üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. Profesyonel make up artisler tamamı işlerinde uzman, ciddi eğitimler almış ve set ortamlarında kendini geliştir tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bir çoğu ünlü isimler ile çalışmış makyöz ve kuaförlerdir. Katalog çekimlerinde fotoğrafçılar photoshoptan ne kadar uzak dururlarsa fotoğrafın orjinalliğini o ölçüde korurlar. Bu nedenle iyi makyöz ve kuaför tarafından yapılam makyaj ve saç ile photoshop kullanımını minimuma indirirler.

Profesyonel Make Up Artist Neden Gereklidir

İyi bir makyaj, profesyonel makyöz ve kaliteli ürünlerin sonucudur. profesyonel make-up tarafından yapılmayan makyaj özellikle setlerde modelin veya oyuncunun sık sık kıyafet değiştirmesi veya yoğun ışık sıcaklıkları nedeni ile akmaya başlayacaktır. Profesyonel make-up doğru ürün seçimi ve ten şeklinin ne olduğunu anlar ve ona göre bir uygulama gerçekleştir. İşte bu endenle çekimlerinizde ve özel günlerinizde Aktüel Ajans Profesyonel make-up ve kuaför ekibini tercih etmelisiniz.

Aktüel Ajans kadrosunda yer alan, profesyonel makeup artistler fotoğraf setleri, video film, klip ve hatta gelin damat çekimlerinde en iyi hizmeti vermektedir. Profesyonelmake up artistlerimiz ile şimdiye kadar bir çok ünlü, fotoğrafçı ve yönetmenlerin setlerinde yer alarak harika işler çıkarttık. Sizlerinde setlerinde en iyi profesyonel makeup artist personelimiz ile hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Profesyonel make up artist olarak sektöre hizmet veren tüm kişilerin yaptığı en önemli şey en küçük detaylara dahi dikkat etme gerekliliğidir. Özellikle set makyajlarında, profesyonel makeup artist oynanan karktere göre veya fotoğraf çekiminde konsepte göre uygun görülen makyajları yapılması gerekmektedir. Set makyajlarında profesyonel make up artistlerin yüz bazı kulanmaları çok büyük önem ve ciddiyet ister. Makyaj bazı modelin veya oyuncunun yüzünde kullanıldığında makyajın kusursuz görünmesini ve kalıcılığını korumasını sağlar. Bu yüz bazları modelin yüzünü sürülmeden öne muhakkak yüzün iyice temizlenmiş olması gerekmektedir. Çekimlerde modelin yüzünün temiz ve pak görünmesi isteniyor ise tene yapılan aşırı yoğun makyajlardan uzak durulmalıdır.

Fotoğraf ve video çekimlerinde yüksek çözünürlük makinaların kullanımında yüze sürülen makyaj malzemelerinin bazen fotoğraflarda özellikle çene bölgelerinde toz şeklinde görebilirisiniz. Bunun nedeni yüze sürülen bazın kalitesiz olası, yanlış kullanımı ve ya makyözün profesyonel makeup artist olmamasıdır. Alt kısma baz sürülmez ise yüze yapılan makyaj tüylein üzerinde toş şeklinde görünür. Aktüel Ajans kadrosunda yer alan profesyonelmakeup artistler sektörde yer alan en iyi yüz bazlarını ve makyaj malzemelerini kullanmaktadır.

Tabiki bütün iş profesyonel makeup artist ve yüz bazında bitmiyor, kullanılan diğer malzemelerin tamamının su bazlı olması gerekir. Bunun nedenide yüksek voltlu set oşıklarının yüze vurduğunda yapacağı parlamaları önlemektir. Tüm bu çalışmaların hepsi Türkiyenin önde gelen profesyonel makeup artistleri ve Aktüel Ajans tarafından sizlere sunulmaktadır.

Kiralık Makeup Artist

Kiralık makeup artist günlük veya saatlik olarak Aktüel Ajans tarafından temin edilmektedir. Video ve fotoğraf çekimleri, düğün nişan vb özel günleriniz için İstanbulun önde gelen makeup artisleri kiralık make up artist olarak yanınızdadır. Biçok bilindik sanatçıya ve yapım şirketine kiralık makyöz hizmeti veren ajansımız en iyi makyaj malzemeleri ile çalışmakta ve en ince ayrıntıları gözeterek güzelliğinize değer katmaktadır.