katalog-cekimi

Manken ajans istanbul

İstanbulda Türkiyenin diğer illerine göre çok sayıda manken ajansı bulunmaktadır. Diğer illerde az bulunan veya bir çoğunda hiç olmayan ajans problemi, ülkenin tümünün istanbuldaki manken ajanslarına yönelmesine neden olmaktadır. Bu problemin farkında olana Aktüel Manken Ajansı, istanbul dışı müşterilerinin hizmetine koşmaktadır. Aktüel manken ajans istanbul dışında yer alan bir çok firmaya hizmet sunmuştur. Bazı müşterilerimiz mankenleri bulundukarı şehirlere çağrırken bazılarıda üsürnlerini kargo yoluyla tarafımızı ulaştırıyor ve fotoğraf çalışmasını Aktüel Ajans çatısı altında gerçekleştiriyor.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Manken Ajans İstanbuldamı Olmalı

Evet manken ajans istanbul da olmalı. Bir çok firmanın istanbulda bulunana manken ajansları ile çalışma sebebi daha fazla modelin bulunmasıdır. Çok daha fazla model müşterinin kendi ürününe ve markasını en iyi şekilde yansıtacak modeli bulmasını sağlar. Fotoğraf konusundada yine aynı şekilde istanbulda çok sayıda bulunan fotoğrafçılar müşterinin seçeneklerini ve fiyat skalasını değerlendirmesine yardımcı olur. Teknolojik açıdanda İstanbulda bulunan fotoğraf studyoları bir çok ekipmana ulaşma imkanına sahiptir.

Aktüel Manken Ajans İstanbul

Aktüel Model Ajans Türkiyenin önde gelen manken ajansları arasında yer almaktadır, Yerli ve yabancı manken ve fotomodel kadrosuna sahip olan ajansımız bir çok marka için manken ve fotoğraf çekim hizmeti sağlamaktadır. Manken kodrosunu yabancı modellerden ve Türkiyede fashion week mankeni olarak çalışmış kişilerden oluşturan Aktüel Model Ajans müşterileri için en iyi ekibi kurmaktadır.