Manken Ajans

Selamlar, manken ajanslarının iddialı modelleri! Kariyerinizde bugüne kadar eğlendiğiniz ve sıkı çalışacağınızı tahmin edebiliyorum. Bugün size sormak istediğim soru … planlı çalışıyor musunuz? Mümkün olduğunu bildiğiniz başarı türlerini elde etmek için mevcut tüm manken olma yönetimlerini kullanıyorsunuz?

MODELLERİMİZ ve ÇEKİMLERİMİZ İÇİN İNSTAGRAMDA BİZİ TAKİP EDİN

İnstagram : @aktuel.ajans

İyi haber şu ki, tek başınıza yapmaya çalışmanız gerekmiyor! Bir mankenin vereceği en büyük, en önemli ilişki manken ajans ile olanıdır. İyi bir manken ajans çok önemlidir. Ama nereden başlıyacaksınız? Ne arıyorsunuz? Yıllar içinde saygın manken ajanslarından en iyilerini tesbit edebildikten sonra birkaç ipucunuz varmı ?

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

 

En İyi Manken Ajansları

Manken ajans ve cast ajanslar ne yazıkki dolandırıcılığın başına çeker hale geldi, bu tür model ajanslardan sakının. Mankenlik ile ilgili “sözleşmeler”den herhangi bir iddialardan nefret ederim. Yarışmalar da çok zor. Çoğu, imkansız olanı vaad ederek manken adaylarını yalan hayallerin içine çekerler ve saflarına katılmakla geceleyin bir “yıldız” olma ihtimali olan muhteşem fikirleri patlatırlar. Bu tuzağa düşmeyin. İçgüdülerine güven. Çaba sarf eden çalışmalar ve azim, başarılı bir manken ajans ile geleceği oluşturmaktadır-saf safhadaki anneleri ve yıldızlı çocuğunu avlamak için kiraya verdikleri bir otel balo salonundaki aldatmaca sanatçıları değil. Gerçekten bu tür olaylara insanlar katılıyor olması gerçekten üzüntü verici. Her büyük aldatmaca gibi, hepsi de paraya çevrilir. Bir manken ajans sadece kayıt olmak için herhangi bir para öncesi talep etmemelidir. Tek istisna, yeni portfolyo, kartlara veya diğer materyallere ihtiyacınız olduğunda olmasıdır. İyi bir manken ajans bunu önermiş ve bunun adil bir fiyatla gerçekleşmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır (belki de ucuz değil, ama kesinlikle çirkin değildir). Kendinizi en ileri götürmenizi ve dökümler üzerine doğru materyallerle hazırlamanızı istiyorlar.

 

Ajans Başvuru

Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir.
Yaş aralığı 18-30
Erkek Boy : Şuan erkek başvuru alınmamaktadır, daha sonra tekrar kontrol ediniz
Bayan Boy: 165-180
Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz. Sizinle tanışmaya can atıyoruz.

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

 

Anlaştığınız Manken Ajans Size Uygun İşler Yapıyormu ?

Bakışını tanı. Mesafeni tanı. Vücudunuzun türünü bilin. Bazı yüksek profilli manken ajansları yalnızca yüksek moda ve pist modellerine hitap etmektedir. Görünüşünüz daha da ticari ise ve promosyon veya katalog çekimi yapmak istiyorsanız, ileri seviye manken ajansları başlamak için en uygun yer olmayabilir. En çok hangi seviye mankenler ile olduklarını öğrenin. Sundukları tipte kendinizde yer bulup bulmadığınızı ayırt etmede gerçekçi olun.

 

Manken Ajansı Etrafa Sorun

Bunu iyi manken ajansları kötülüğün dışına atmanın en güçlü yolu olarak buldum. Her çekimde tanıştığınız her modeli, birlikte çalıştığınız iyi ve kötü deneyime sahip oldukları hakkında yararlı tavsiyeler sunacak potansiyel yeni bir arkadaş olarak davranın. Gerçekten de hangi manken ajans iyi bir üne sahip olduklarını anlamayı kolaylaştırıyor. Örneğin, bir manken ajans hakkında korku hikayeleri duymadıysanız, dikkatle yaklaşmanız en iyi yöntem olabilir. Tersine, dökümlerde tanıştığınız tüm profesyonel, parlak mankenlerin aynı manken ajansı ortak olarak görmesi durumunda bunun bir nedeni var! Ayrıca, şehrin en iyi manken ajansları nın hepsinin aynı dökümleri almasının ortak olduğunu bilirsiniz. Bir işin saygın ve değerli olması durumunda genellikle bunun için çeşitli kurumlar tarafından sunulması istenir.

Sahayı oyna. Tek bir manken ajans ile imza atman tavsiye etmiyorum. Belki endişelenmek için büyük kampanyalar yürüten birisi bundan fayda sağlayabilir. Bununla birlikte, sürekli bir iş üzerinde bir portföy oluşturmak isteyen ortalama çalışma mankeniniz, güvenebileceğiniz küçük bir avuç manken ajansınızın olması en iyisidir. Sizi bir işyeri arasındaki rafta oturmasına izin verebilecek bir kurumla görüşmek yerine, kendinize gösterdiğiniz profesyonellikle sana sadık kalmanızı tavsiye ederim. (örneğin iyi iletişim, sık iş teklifleri, ayrılmış firma detayları vb.)

About the Author: