Manken Ajans

Aktüel Manken Ajans kurulduğu ilk zamanlarda sadece manken ajans olarak faliyet gösteren firmamız sonraki zamanlarda fuar hostesi ve kendi bünyesindeki fotoğraf stüdyosu ile özellikle katalog ve web sitesi için fotoğraf çekimlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Büyüyen hizmet yelpazesi ile bölümlere ayrılan manken ajans, aktüel model ve aktüel studio olmak üzere hizmet vermektedir.

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Sizlere en iyi hizmeti vermek isteyen Manken Ajans bilindik bir çok marka ve şirkete hizmet vererek söktördeki ismini markalaştırmış ve sektörün önde gelen manken ajansları arasında gösterilmiştir. Manken Ajans hizmet sunduğu modellerini itina ile seçmektedir. Modellerin bir çoğu güzellik yarışmalarında ilk 20 ye kalmış kişiler arasından seçilirkin bir kısmıda gelecek vaad eden ve modellik eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Manken ajans modellerinin nerdeyse tamamı yabancı ve kalanı üniversite mezunu ve ya öğrencisidir, bir çoğu en az bir yabancı dile sahip ve müşteri ilişkilerinde güler yüzlü ve güçlü iletişime sahiplerdir.

 

 

Manken ajans kalite politikası

Söktörde kalıcı olmayı planlayan manken ajans müşterileriyle çalışma sürecinde ve çalışma sonrası sürecinde sürekli iletişim halinde kalarak firmaların ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. Manken ajans Katalog çekimi, web sitesi çekimi, fuar ve stand host hostesleri, defile, organizasyon, ürün tanıtımı, lansman, reklam ve clip çekimleri, tekstil firmaları için prova mankenleri gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.

 

Manken ajans başvuru

Manken ajans, fotomodel, host hostes ve manken başvuruları için gerekli kriterler, adayın düzgün bir fiziğe sahip olması, min 16 maksimum 28 olması, erkek modeller için min 185, bayan modeller için min 168 boy gerekmektedir, Mankenlik başvurusu sadece internet üzüerinden alınmakta olunup, başvuru sonrası değerlendirilen modller görüşme için manken ajansa çağrılır ve uygun görüldüğü durumda bilgileri ve görselleri manken ajans sitesine yüklerinir, Aktüel manken ajans, özel durumlar haricinde sadece sitesinde yer alan modeller ile çalışmaktadır.

 

En İyi Manken Ajansları

En iyi manken ajansları denildiğinde aklınızda nasıl bişey beliriyor bilemiyoruz. Ama kısaca aktüel model ajanstan bahsedelim. Aktüel manken ajans iki prensip üzerine kuruludur. Birincisi müşteri memnuniyeti. Çalıştığımız her müşteriyle uzun soluklu çalışmayı planlayarak projelerini geliştiririz. Bizden bekledikleri hizmeti iyi almalılarki sonrai işide bize versinler ve çevrelerine önersinler. Bunu sağlamak için müşterilerimizi hiç üzmeyiz, hiç surat asmayız yapılabilecek bütün seçenekleri sunar ve aralarından kendilerine uygun olanı seçmelerine yardımcı oluruz. İkinci prensibimiz modellerimiz ve hakları. En iyi manken ajansları arasında yer almak isteniyorsa en iyi modele en iyi değeri vermeniz grekir. Model Ajans bütün model kadrosunu profesyonel mankenlerden oluşturur. Modellerini ucuz fiyatlara değil hak ettiği fiyatlardaki projelere yönlendirir. En iyi manken ajansları bu çalışma çizgisinde olması gerektiğine inanna Aktüel Manken Ajans tüm sektörden aynı kaliteyi beklemektedir.

About the Author: