katalog-cekimi

Manken Ajansları Başvuru

Manken Ajanslarına Başvuru Nasıl Yapılır

Manken ajansları başvuru için farklılıklar göstersede her birinin mankenlik başvurusu belli başlı kriterleri vardır. Aktül Manken Ajans için bu kriterlerin en önemlisi manken adayının kendine olan özgüveni ve farkında olduğu yeteneğidir. Manken ajansları başvuru için her zaman yeni yeni ve taze yüzler arar bu nedenle başvurularınızda umutsuzluğa kapılmamalısınız. Manken ajansları başvuru koşulları cast ajansları gibi değildir.

Başvuru için Tıklayın

Cast ajansları duruma göre 1000 in bile üzerinde oyuncu kadrosuna sahip olabilirler fakat mankenlik ajansları başvuru durumu daha farklıdır. Manken ajansları başvuru için min 10, max 50 model sayısını geçmemeye dikkat ederler. En iyi manken ajansları kadrosunda yer almak yani bu 50 kişi arasına gire bilmek için boy beden kilo yani kısacası dış görünümünüzün çok iyi olası gerekir. Tabiki bu özelliklere sahip bir çok model adayı var bu nedenle ikinci bir seçimde, genel kültür, modelin muhakeme yeteneği ve güvenirliği tarafında yapılmaktadır. Hiç bir manken ajansı güvenemediği veya iletişim kuramadığı bir model ile çalışmak istemez. Tabi aynı şartlar manken içinde geçerlidir. Mankende güvenemediği iletişim kuramadığı bir ajansla çalışmak istemez.

İyi bir manken ajansı başvurusu sırasında kayıt ücreti gibi taleplerde bulunmaz. Model adayları bu tür ajanslardan uzak durmalıdır. Başvuru sırasında kaliteli çekilmiş ve netliği iyi olan ortalama 10 adet fotoğraf ve doğru ölçülmüş fiziki bilgileriniz yeterlidir. Başvurularda bir mankenin fiziki özellikleri ön planda incelenir. Defile mankeni için Bayanlar min 175, erkekler 185 boya sahip olmalıdırlar. Profesyonel (A+) bir kariyer isteyen model adayları muhakkak mankenlik eğitimi almış olmaları gerekir. Aktüel Model Ajans olarak en iyi eğitimin güzellik yarışmaları kamplarında alındığını söyleye biliriz. Gerçekten güzelliğinize ve kültürünüze güveniyorsanız güzellik yarışmalarına katılın. İlk 10 a girmiş bütün moeller için en iyi mankenlik ajansları ve cast ajanslarının kapıları açılacaktır.

İyi bir manken ajansı başvurusu ile bu sektörde yer alıp popüler bir manken olmak isteyen bütün genç kızların hayallerine açılan güvenilir bir kapıdır. Bu nedenle başvuru yapacağınız mankenlik ajanslarını başta web sitesi olmak üzere, müşterilerini ve yaptığı işleri iyi araştırmanız gerekiyor.

Neden Aktüel Manken Ajans ?

Ülkemizde özelliklerde İstanbulda bir çok sektörde olduğu üzere cast ve mankenlik ajanslarıda özellikle tekstil söktörünün artması ile geniş bir yelpaze haline gelmiştir. Bu büyümenin etkisi ile yabancı mankene olan ilgide ne yazıkki Türk mankenlerin önüne geçmiştir. Aktüel Model Ajans %80 i yabancı modellerden oluşsada her zaman Türk modellerin kariyerini yönetme ve bilindik yaşam tarzı markalarının yüzü yapma konusunda her zaman sektöre öncülük etmiştir. Mankenlik sektöründe modeller gibi ajanslardada işini çok iyi yapan olduğu gibi sektörü baltalayanda bir çok mankenlik ajansı mevcut. Aktüel Model Ajans ailesi olarak her daim işini dah akiliteli yapan, daha kaliteli modelleri daha kaliteli markalara sunan ve en fazla model sayısı ile cast yapan bir model ajans olma gayreti içindeyiz. Her zaman modelimizin olduğu gibi müşterilerimizin çıkarını gösetir ve etaraflar arasında kaliteli, seviyeli bir ticaretin gelişmesine öncülük ederiz.