Mankenli Ayakkabı Çekimi

Mankenli ayakkabı çekimi, satışları doğrudan etkilieyecek bir yöntemdir. Bir çok bilinir markanın ürünlerini tanıtmak için kullandığı en iyi reklam türü olan mankenli ayakkabı çekimi ile gerçek ve dijital ortamda vitrin oluşturmak için etkili bir yöntemdir. Mankenli ayakkabı çekimi bir çok ürün çekimi katagorisinde kullanıldığı gibi ayakkabı çekimlerindede göz ardı edilmeyecek bir çekimdir. Çünkü mankenli çekimlerde hedef kitle alacağı ayakkabıyı kendi üzerinde nasıl duracağını zihninde daha iyi canlandıra bilir ve bunun neticesinde zihninde ürünü alma isteği hisseder. E ticaret siteleri içinde vazgeçilmez olan mankenli ayakkabı çekimi tam anlamıyla pazardaki yerinizi ve satışlarınızı büyütme stratejisidir.

ayakkabi-cekimleri

ayakkabi-cekimleri

Ayakkabı Çekimi

Ayakkabı çekimi, neredeyse bütün ayakkabı sektörünün, hedef kitleyi takip etmek, gereksininmlere cevap vermek ve kendilerini güncel tutmak adına yaptıkları katalog çekimleridir. Ayakkabı çekimi başta e ticaret olmak üzere katalog ve bütün basılı medya için yapılan ve müşterilerin ürünleri almaları adına büyük bir dikkatle yapılması gereken çekimlerdir. Ayakkabı çekimi yapılırken doğru açıyı ve doğru ışığı bularak ürünün tüm detayları ile görsele dönüştürmek gerekir. Aksi durumda müşteri ürünü aldığında görsellerde fark etmediği bir datayı üründe gördüğünde veya ürünün renginde azda olsa farklılık hissettiğinde ürünü iade etmek isteyecektir. Bu durumda marka değerinizin artışı yavaşlayacak ve beklenen ticari istikrarı gösteremeyeksinizdir.

Ayakkabı çekimi eğer reklam amaçlı değilde satışa yönelik ise beyaz ve açık renkli fonlarda stüdyo ortamında çekilmelidir. Aktüel Ajans sahip olduğu profesyonel fotoğraf stüdyosu ve profesyonel fotorafçıları ile gerçeği en iyi şekilde yansıtacak ayakkabı çekimleri yapmaktadır. Her sezon yenilenen modeller için yeniden ayakkabı çekimi yaptıran firmalar aynı kaliteyi korumak adına sürekli aynı ürün fotoğrafçıları ile çalışmak istemektedirler. Bu durumun bilincinde olan Ajansımız ve fotoğrafçılarımız sizleri kesinllikle kaybetmek istemediğimizde en kaliteli görselleri sağlayacak şekilde titiz çalışmakta ve müşterileini ajansdan mutlu olarak uğurlamaktadır.

Aktüel Ajans Ayakkabı çekimi yaparken firmaları büyük ve küçük olarak sınıflandırmaz. Küçük ve orta ölçekli firmalarında büyümek için ihtiyacı olan reklam çalışmalarına elinden gelenin en iyisiyle yapan ajansımız paradan çok kalıcı ilişkiler kurma çabasındadır. Çünkü biliyoruzki iyi ilişkiler mükemmel sonuçlara yolaçtığını biliyoruz.

 

About the Author: