Mankenlik Ajansı İstanbul

Mankenlik Ajansı İstanbul başlıca hizmetleri arasında yer alan model sunumu ile sektöre çözüm ortağı olmaktadır. Model ajans istanbul sektördeki uzun tecrübesi ve prensipleri ile kalite çizgisini her zaman korumuştur.

istanbul mankenlik ajansları
istanbul mankenlik ajansları

Türkiyenin hemn her iline manken, fotomodel, fuar hostesi, prova mankeni, yabancı manken, büyük beden manken, defile mankeni, tercüman hostes ve host hizmeti veren mankenlik ajansı istanbul bir çok firma ve markanın yüzü olan çalışanları sizleri rakiplerinizden farklı kılmaya çalışmaktadır. Model ajans yıllar içinde kazandığı tecrübeyi kaliteye çevirerek müşterilerine sunar. Bu nedenle model, manken fotomodel teminini hızla büyüyen bir manken kadrosu ve müşteri portfoyu ile daha ileri seviyelere taşıyarak uluslar arası bir model ajans olma yolunda ilerlermektedir.

Mankenlik Ajansı İstanbul Başvuru Bölümleri

Mankenlik ajansı istanbul; bu bölümn diğerlerine nazan en zorudur, güzellik çok ön planda olmasada vucud ölçülerinin kusursuz olması istenir, bunun yanı saıra elbiseyi taşıma gibi bir yetenek ve yeteneğin yanındada bir eğitim istenir. Manken ajans manken olmak isteyen adayları ön başvurusundan sonra yeterli görürse ajansa davet eder, kısa bir mülakatın ardından gelecek gördüğü modelleri, 1 aylık bir eğitimin ardından kadrosuna dahil eder.

Fotomdoel ajans; fotomodel ajansda manken ajans kaydında olduğu gibi yine ciddi bir eğitim veya yoğun çalışılmış bir tecrübe aramaktadır, manken ajans dan farklı olarak yüz güzelliği çok önemlidir. Mankenler genelde defileye çıkar ve yüzleri defile sonrası unutulur fakat fotomdoeller bir ürünün veya firmanın basılı veya dijital ortamda yüzleri olacaklı için usun süre insanların güzü önünde oalcaklardır.

Fuar hostesi; firmaların katılacakları fuar, açılış organizasyon veya seminer gibi çalışmalarda onları en iyi şekilde anlatacak ve yansıtacak olan fuar hostesleri muhakkaki eğitimli olmalıdır. Burdada mankenlikten ve fotomodellikten farklı olan şey, müşterilerle diyalog halinde olmanızdır. Bu nedenle güleryüzlü ve müşteri ilişkilerinde başarı göstermeniz gerekir. Model ajans hostes seçimlerini genellikle üniversite mezunu veya öğrencilerinden seçmektedir.

mankenlik-ajanslari
mankenlik-ajanslari

Mankenlik Ajansı İstanbul kimler ile çalışır ?

Bir çok sektöre hizmet veren model ajansın başlıca çalıştığı sektörler, moda evleri, teksitill firmaları, tv kanalları, yapım şirketleri, fotoğrafçılar ve fuarlara katılan tüm firmalar ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Mankenlik ajansı istanbul mankenleri ve çaçlışanları çok büyük bir titizlikle manken / fotomodel temin etmektedir.

Mankenlik ajansı İstanbul yurtdışı ajans bağlantıları ile yabancı modelleri dışardan getirmektedir. Başta Amerika ve Rusya olmak üzere birçok ülkeden yabancı model getirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İstanbul Mankenlik Ajansları Şehir Dışı Hizmetler

İstanbulda Türkiyenin diğer illerine göre çok sayıda manken ajansı bulunmaktadır. Diğer illerde az bulunan veya bir çoğunda hiç olmayan ajans problemi, ülkenin tümünün istanbuldaki manken ajanslarına yönelmesine neden olmaktadır. Bu problemin farkında olana Aktüel Mankenlik Ajansı İstanbul dışı müşterilerinin hizmetine koşmaktadır.

Aktüel mankenlik ajans istanbul dışında yer alan bir çok firmaya hizmet sunmuştur. Bazı müşterilerimiz mankenleri bulundukarı şehirlere çağrırken bazılarıda üsürnlerini kargo yoluyla tarafımızı ulaştırıyor ve fotoğraf çalışmasını Aktüel Ajans çatısı altında gerçekleştiriyor.

Manken Ajansı İstanbuldamı Olmalı

Evet mankenlik ajansı istanbul da olmalı. Bir çok firmanın istanbulda bulunana manken ajansları ile çalışma sebebi daha fazla modelin bulunmasıdır. Çok daha fazla model müşterinin kendi ürününe ve markasını en iyi şekilde yansıtacak modeli bulmasını sağlar. Fotoğraf konusundada yine aynı şekilde istanbulda çok sayıda bulunan fotoğrafçılar müşterinin seçeneklerini ve fiyat skalasını değerlendirmesine yardımcı olur. Teknolojik açıdanda İstanbulda bulunan fotoğraf ajansları bir çok ekipmana ulaşma imkanına sahiptir.

Aktüel Mankenlik Ajansı İstanbul

Aktüel Model Ajans Türkiyenin önde gelen manken ajansları arasında yer almaktadır, Yerli ve yabancı manken ve fotomodel kadrosuna sahip olan ajansımız bir çok marka için manken ve fotoğraf çekim hizmeti sağlamaktadır. Manken kodrosunu yabancı modellerden ve Türkiyede fashion week mankeni olarak çalışmış kişilerden oluşturan Aktüel Model Ajans müşterileri için en iyi ekibi kurmaktadır.

İstanbul Mankenlik Ajansları

Özellikle son 5 yılda sosyal medyay aracılığıyla genişleyen manken ajansları sektörü, profesyonel ajanslar dan çok merdiven altı ajansları içinde barındırmaktadır. Bu küçük çaplı manken ajansları, model ve fotomodel olmak isteyen yeni yüzlerden bir kadro oluşturmakta ve profesyonellikten tamamen uzak kalarak sektörü zedelemektedirler.

Firmaların kaliteli bir imaj için, poz vermesini, bakmasını, durmasını bilen model kadrosu ile hizmet veren profesyonel manken ajansları ile çalışmalarını önermekteyiz, Mankenlik ajansı istanbul, sektörde 8 yıllık olmasına rağmen, ilk yıllarında bile sadece profesyonel mankenlerle çalışarak manken ajansları arasındaki çizgisini her zaman korumuştur. Manken adayı genç kızlarımıza ve erkeklerimizede en büyük önerimiz kesinlikle ismini duyurmuş prfesyonel yaklaşımsergileyen manken ajansları ile çalışmalarıdır.

About the Author:


Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir