Mankenlik Ajansları

İstanbulun bütün ilçelerine hizmet veren mankenlik ajansları, her noktada olarak sizlere yakın olmayı hedeflemektedir. Önceki yıllara oranla bünyesinde daha fazla yabancı model bulundurarak daha iyi ve kaliteli hizmet anlayışını sunmaya çalışan mankenlik ajansları müşteri memmuniyeti için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. mankenlik ajanları bir çok ilçede yer aldıktan sonraki hedefi türkiye genelinde şubeler kurarak daha çok hizmet etmek ve müşterü

Mankenlik ajanslarının başlıca hizmeti defile mankeni olsada, türkiyedeki moda organizasyonlarının azlığı nedeni ile fotomodel hizmetleri daha ön plandadır.

 

Mankenlik Ajansları Kayıt

Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir.
Yaş aralığı 18-30
Erkek Boy : Şuan erkek başvuru alınmamaktadır, daha sonra tekrar kontrol ediniz
Bayan Boy: 172-180
Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

 
Mankenlik ajansları her ne kadar profesyonel modellerle çalışmak isteselerde, yeni yüzlere her zaman ihtiyaç duymaktadırlar, sürekli çalıştığı bir müşterisene her zaman aynı modellerin sunumunu yapmak müşteri tarafında olduğu gibi ajans tarafındada can sıkıcı olabilir. Mankenlik ajansları kayıt öncesi fotoğraf ve ölçülerinizi ister, fotoğraflar değerlendirildikten sonra uygun görülen manken adayları ajansa davet edilir. Manken adayının profesyonel portfolyo fotoğrafları yoksa, bir sonraki gün çekim yapılır, daha sonra kadroyo dahil edilir, ve basit küçük işlere yönlendirilen modeller, zaman içerisinde ciddi projelerde görevlendirilmek üzere tecrübe kazandırılır. Aktüel Manken Ajansı, gelecek vaad eden model adaylarına bir aylık eğitim vererek web sitesindeki kadroya dahil eder.

 

Mankenlik Ajansları ‘nın Sektördeki Yeri

Mankenlik ajansları medya ve reklam sktörünün olmazsa olmazları arasındadır, Tv kanalları, diziler, moda ve tekstil sektöörü reklam (katalog video) çekimleri için mankenlik ajansları ile ortak çalışmaları yürütmektedirler. Mankenlik ajansları aynı zamanda sektöre ve medya dünyasını birçok isim kazandırmaktadır.

 

Mankenlik Ajansları Fotoğraf Çekimi

Mankennlik ajansları kayıt yapacağı modeler için veya portfolyo fotoğrafı ihtiyacı olan kişiler için fotoğraf çekimi yapmaktadır. Aktüel mankenlik ajansı kendi içinde bulunan fotoğraf stüdyosu ve fotoğrafçıları ile sizler için en iyi çekimleri yapmaktadır.

 

Fuar Hostesi Hizmeti Veren Mankenlik Ajansları

Mankenlik ajansları normal şartlarda fuar hostesi hizmeti vermemektedir. Fakat günümüz fuarlarında fuar mankeni ismi ile a plus hosteslerin hizmet verdiği bir sektör oluştu. Bu sektörün oluşmasındaki en büyük rolü otomobil ve bot fuarları tetikledi. Bu sebepten dolayı mankenlik ajanslarıda fuar hostesi hizmeti vermeye başladı.

 

Mankenlik Ajansları Profesyonel Make up Hizmeti

Aktüel Mankenlik Ajansı yaptığı çekimlerde veya çekim için gönderdiği modeller için profesyonel make up hizmeti vermektedir. Make up ve kuaförü aynı anda veya ayrı ayrı talep edebilirsiniz. Mesleğinde uzman ve uzun yıllar sektöre hizmet vermeş profesyonel make up hizmetimiz ile fotoğraf çeimlerinizi en iyi ve profesyonel çekimde yapabilirsiniz.

 

Aktüel mankenlik Ajansı Stylin Hizmeti

Mankenlik ajansları sadece büyük firmaların tercihi olan profesyonel styling hizmetimiz ile çekimler srasında modelin giyeceği elbiselerin kombini ve bunun yannısra stylinglerimiz takı ve aksesuar ekipmanları ile çekimlerinizi kusursuz ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Profesyonel make up hizmetinde olduğu gibi styling hizmetindede başka yerde yapacağınız çekimler için stylin hizmeti alabilirsiniz. Aktüel mankenlik ajansları uygun bütçelerile bu hizmerleri vermektedirler.

 

About the Author: