katalog-cekimi

Mankenlik Ajansları için Fotoğraf Çekimi

Mankenlik ajansları başvuru sırasında muhakkak profesyonel portfolyo fotoğraf çekimi talep etmektedir. Mankenlik ajansları bu fotoğrafları ajansın web sitesinde, set kart sunumlarında ve ajans kataloglarında kullanır, porfolyo fotoğraflarının kaliteli ve profesyonel olmasını gerektiren en önemli şey müşteriye yapılan sunumda ilk intibayı profesyonel göstermektir.

Mankenlik ajansları başvuru sırasında portfolyo çekimi olmayan modellere belli bir ücret karşılığında bu hizmeti sunmaktadır. Aktüel Manken Ajansı aynı şekilde bu hizmeti kendi bünyesinde bulunan fotoğraf stüdyosu ve kreatif fotoğrafçıları ile vermektedir.

Mankenlik ajansları neden bu fotoğraflara gereksinim duyar ?

Yukarıdada belirtiğimiz gibi bu işin tek sebebi müşterilere yapılan sunumlarda modeli ve mankenlik ajansını en iyi ve profesyonel şekilde yansıtmaktır. Bunun yanısıra mankenlik ajansları da özellikle kendi yaptığı manken portfolyo çekimlerinde yeni tanışacağı bir modeli yakından tanıma imkanına sahip olmaktadır. Mankenlik ajansları böylece modelin hangi seviyede olduğunu ve hangi derecedeki işlere yönlendire bileceğini tesbit etmektedir.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans