Mankenlik Ajansları için Fotoğraf Çekimi

Mankenlik ajansları başvuru sırasında muhakkak profesyonel portfolyo fotoğraf çekimi talep etmektedir. Mankenlik ajansları bu fotoğrafları ajansın web sitesinde, set kart sunumlarında ve ajans kataloglarında kullanır, porfolyo fotoğraflarının kaliteli ve profesyonel olmasını gerektiren en önemli şey müşteriye yapılan sunumda ilk intibayı profesyonel göstermektir.

Mankenlik ajansları başvuru sırasında portfolyo çekimi olmayan modellere belli bir ücret karşılığında bu hizmeti sunmaktadır. Aktüel Manken Ajansı aynı şekilde bu hizmeti kendi bünyesinde bulunan fotoğraf stüdyosu ve kreatif fotoğrafçıları ile vermektedir.

 

Mankenlik ajansları neden bu fotoğraflara gereksinim duyar ?

Yukarıdada belirtiğimiz gibi bu işin tek sebebi müşterilere yapılan sunumlarda modeli ve mankenlik ajansını en iyi ve profesyonel şekilde yansıtmaktır. Bunun yanısıra mankenlik ajansları da özellikle kendi yaptığı manken portfolyo çekimlerinde yeni tanışacağı bir modeli yakından tanıma imkanına sahip olmaktadır. Mankenlik ajansları böylece modelin hangi seviyede olduğunu ve hangi derecedeki işlere yönlendire bileceğini tesbit etmektedir.

 

Mankenlik Başvurusu

Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir.
Yaş aralığı 18-30
Erkek Boy : Şuan erkek başvuru alınmamaktadır, daha sonra tekrar kontrol ediniz
Bayan Boy: 165-180
Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

About the Author: