Moda Çekimi


Takip Et

Aktüel Ajans, sektöre sunduğu model hizmetlerinin yanısıra moda çekimi ilede müşterilerine hizmet vermektedir. Aktüel ajans olarak yaptığımız moda çekimleri ile ürünlerinizi ön plana çıkartarak çok konuşulması ve bilinir bir marka olduğunu müşterilerinizi en iyi şekilde anlata bilmeniz için çalışmaktayız. Moda çekimi öncesindeki bir haftalık süreçte ürünlerinizi görerek, markanıza ve imajınıza uygun konsept çalışmaları, manken seçimleri ve mekan seçimleri gibi konular üzerinde bir çalışma yapmaktayız. Daha sonra oluşturduğumuz konseptin sunumunu küçük bir toplantı ile sizlere aktarıp, sizinde öneri ve tasiyeleriniz ile harmanlayarak çekimlere başlamaktayız.

moda-cekimleri

moda-cekimleri

Moda çekimi herhangi bir ürün ve ya katalog çekiminden çok daha fazla komplike bir çalışma olduğundan daha fazla özen dikkat ve efor gerektirmektedir. Moda çekimi yaparken en büyük sıkıntı çekimi yapılan elbiselerin özellikle matbaada renklerinin tutmamasıdır. Aktüel Model Ajans yakından takip ettiği fotoğraf teknolojisi ile sizlere en iyi renk kontrastını sağlamaktadır. Yaptığımız moda çekimleri ile ürünlerinizin uzun süreler beğeni alması için çalışmaktayız.
Moda çekimi yaparken ikinci önemli unsur ise, doğru seçilmiş bir mankendir, mankenin güzelliği ve dikkat çekiciliğinin yanında muhakkak taşıdığı elbiseyle uyum için olmalıdır. Bunun yanısıra modelin profesyonel olarak poz vermesi, bakışını ve duruşunu iyi kontrol ederek naturel görünmeyi bilmesi gerekmektedir. Aktüel ajans kadrosunda yer alan modellerin tamamı en az 2 yıl tecrübeli, eğitim almış ve güzellik yarışmalarında derece yapmış modellerdir.

 

Moda Fotoğrafçısı

Moda çekimlerinde yukarıda her ne kadar mekandan mankenden bahsetmiş olsakta, her zaman olduğu gibi en önemli konu fotoğrafın olmazsa olmazı ışıktır yani ışığı kontrol eden fotoğrafçı, Işık ürün ve mekan üçlüsünü en iyi kullanan iyi bir moda fotoğrafçısı size en iyiyi veren kişidir. Aktüel ajans Türkiyenin önde gelen moda fotoğrafçıları ile çözüm ortaklığı yaparak sizlere en iyi moda çekimlerini sağlamaktadır.

Merak Ettiklerinizi ve Önerilerinizi Yorumlar Kısmından İletebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.