Model Agency Istanbul

Model Agency istanbul bir çok dünya ajansları ile iletişim halinde olarak ülkeye yabancı model transferi yapan ulusalar arası bir manken ajansıdır. İstanbul Model agency dinamik ve işini seven ekibi ile özellikle istanbul ve çevresinde yer alan moda dünyasına, tv kanllarına ve yapım şirketlerine manken fotomodel hizmeti vermektedir. Model Agency İstanbul Türkiyede bir çok tanınmış mankeni markanızın yüzü yapmaktadır. Sektörün önde gelen modelleri ile çalışan model agency istanbul sizler için en iyisini sunmaktadır.

MODELLERİMİZ ve ÇEKİMLERİMİZ İÇİN İNSTAGRAMDA BİZİ TAKİP EDİN

İnstagram : @aktuel.ajans

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Model Agency Istanbul politikası

Model agency istanbul kalite politikası güvenirlik, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışı ile oluşturulmuştur. Türkiyenin önde gelen en iyi firmaları ile çözüm ortaklığı sürdürmekteyiz. Model agency istanbul reklam çalışmalarında müşterisine en samimi bir şekilde yaklaşarak, marka ve hizmeti en anlata bilecek yüzleri sizlere tavsiye etmektedir.

Model agency Istanbul müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa zamanda vermektedir, böle bir durumda müşterimizin mutlu olması model agency istanbul ekibinide mutlu eder ve performansımızı artırır.

Model Agency Istanbul hizmetleri

Moda ve tekstil çekimleri
Tv kanalları, reklam çekimleri,
Ürün çekimleri için konu mankeni
Prova mankeni,
Fuar hostesi
Büyük beden manken
Yabancı manken

Ajans Başvuru

Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir.
Yaş aralığı 18-30
Erkek Boy : Şuan erkek başvuru alınmamaktadır, daha sonra tekrar kontrol ediniz
Bayan Boy: 165-180
Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz. Sizinle tanışmaya can atıyoruz.

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

About the Author: