katalog-cekimi

Model Ajans

Model Ajans, bir çok marka ve firmaya manken, fotomodel, fuar hostesi, prova mankeni ve oyuncu temini yapan 11 yıllık tecrübe ile hizmet veren kreatif bir model ajanstır. 4.leventte 220 m2 fotoğraf stüdyosu bulunan model ajans, ürün-katalog çekimleri ilede hizmet vermektedir. Yerli modellerden ziyade yabancı modeller ile piyasade yer edinen model ajansımız başta rusya ve ukrayna olmak üzüere bir çok ülkeden modelleri ürkemize geitrerek müşterilerinin marka yüzü yapmaktadır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Model ajans olarak bir noktaya gelmiş başarılı Türk modellerlede hizmet vermekteyiz. Model ajans kadrosunda yer alan bütün manken ve fotomodeller iyi bir portfolyo ve eğitime sahiptir. Model ajans manken seçimlerini yaparken modelin fiziki özelliklerini bakımını güzelliğini ve tecrübesini en ince ayrıntıına kadar değerlendirerek kadroya dahil eder.

Model ajans kurulduğu ilk günden bugüne tv reklamlarına genelde bayan olmak üzere bayan, erkek ve çocuk oyuncular, dansçılar spikerler ve expozisyon mankenler temin etmiştir. Bilindik moda marklarına katalog çekimi ve fotomodel hizmeti sunmuştur. Teksitil firmalarına ise yine katalog çekimleri için manken, prova mankeni, büyük beden manken hizmetleri vermiştir. Ülkenin önde gelen model ajans ve organizasyon hizmetleri sunan firmaları arasında yer alan aktüel bugüne kadar birçok başarılı projeyi en şekilde yapmışştır.

Model Ajans Hizmet Anlayışı

Model ajans olarak iki ana prensibimiz vardır. Modelelrimiz için güvenilirlik, müşterilerimiz için kalite. Model Ajanslar aslında model ve firma arasındaki köprü kuran bir sektördür. Durum böyle olunca iki tarafında haklarını korumak model ajans ‘a düşüyor. Aktüel model ajans söktörde yaklaşık 11 yıldır faliyet göstermekte, bu süreç içinde müşterilerinin ve yerli yabancı modellerinin taktirini kazanmıştır.

Model Ajans Manken Seçimleri

Aktüel model ajans ‘a tecrübeli modeller, güzellik yarışmalarında dereceye girmiş veya gelecek vaad eden model adayları başvura bilir. Model ajans gelecek gördüğü model adayların sözleşme yaparak modellik eğitim masraflarını ve set kart çekimlerini üstlenmektedir. Model ajans olarak başvurusu kabul edilen modeller için yapım şirketleri ve moda sektörü ile iletişim kurarak modellerimizin tanınması için elimizden geleni yapmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizi yeni yüzler ile tanıştırarak markaları en iyi anlatacak modelleri sunmaktayız.

Model Ajans ve Fotomodel Ajans Farklımıdır

Model ajans hizmetinde sektörün önce ajanslarından Aktüel Model Ajans, kadrosunda bir çok a plus manken bulundurmaktadır. Model ajans sadece manken ve fotomodel hizmeti vermektedir, bünyesinde oyunculukk veya fuar organizasyonu gibi işleri barındırmaz.

Aktüel model ajans modellerini yerli mankenlerde ziyade yabancı mankenlerden seçerek çalışmaktadır. Bir çok yurtdışı model ajans ile çözümortaklığı yapan Aktüel Model Ajans markanızı ve firmanızı en iyi anlatacak yüzleri sizlere sunmaktadır.

Model Ajans Hedef Kitlesi Kimdir

A plus modellerin sunulduğu model ajansın hedef kitleside aynı kalitede olan müşterileridir. Özellikle yabancı modellerin tercihi orta ve büyük ölçekli tekstil firmalarıdır. Fiyatlarının Türk modellere göre fazla olduğu yabancı modeller küçük ölçekli firmalar tarafından çokda tercih edilmemektedir. Model ajans firmaları orta ölçekli bu firmalar için yerli mankenleri hizmete sunmaktadır.