manken-ajanslari

Model ajans

Model ajans istanbulda tv, moda ve benzeri görsel dünya için hizmet verek 8 yıllık bir reklam ve model ajans dır. Ünlü mankenler, noname modeller, fuar hostesleri, defile mankenleri, yabancı modeller, büyük beden modeller ile bir çok sektöre ve markaya hizmet veren model ajansımız kaliteli bir hizmet anlayışının verdiği disiplin ve titizlikle çalışmaktadır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Model ajans kurulduğu ilk yıllarda reklam ajansı olarak hizmet vermekteydi, daha sonra model sunumlarını müşterilerine daha uygun fiyatlarda sunmak için kendi model ajans kadrosunu oluşturdu. Artık kendi yaptığı çekimlerde ve tasarımlarda model ücretinin üzerine ek ücret koymayan model ajans, müşterilerinin bütçelerine daha uygun şekillerde çalışmalar yapmaktadır.

Aktüel model ajans birçok modeli ve oyuncuyu sektöre kazandırmış, eğitimlerine ve portfolyo oluşumlarına katkıda bulunmuş, gelecek vaad eden modellere önem veren ve sürekli kendini geliştren bir ajanstır. Model ajansımız sadece istanbulda değil Türkiyenin ve dünyanın bir çok şehrinde aktif olarak faliyet halindedir.

Neden Aktüel Model Ajans

Öncelikle Aktüel mdoel ajans eski bir kuruluştur, bunun getirdiği tecrübeler ve deneyimler ile müşteri model ilişkilerinde başarılıdır. Müşterilerine doğru modeli yönlendirme, müşterinin ne istediğini bilme gibi tecrübelere sahiptir. Bunun neticesi olarakta aldığı hizmet içine sinen mutlu bir müşteri portfoyu olan model ajansımız güler yüzlü bir müşteri kitlesine sahiptir.