Model Ajansı Kariyer

Model Ajansı Size Ne Katabilir ?

Model ajansı ailesine girmek, modayı, defileyi tasarımcıları tanımak bütün kız ve erkek model adaylarının rüyalarını süsleyen ışıltılı bir dünyadır. Profesyonel bir manken olmaya ve profesyonel bir model ajansı ile çalışmaya hazır iseniz podyuma önemli bir adım atmaya karar verdiğinizde aklınızda tutmanız gereken bir kaç önemli nokta vardır.

MODELLERİMİZ ve ÇEKİMLERİMİZ İÇİN İNSTAGRAMDA BİZİ TAKİP EDİN

İnstagram : @aktuel.ajans

Model ajansı kariyerinizi ve portföyünüzü oluşturmak biraz zaman, çaba ve özveri grektirir. Bir mankenin model ajansı endüstrisinin kaotik sularında gezine bilmesi için kararlı ve esnek olmalıdır. Bu yüksek tempolu, sürekli büyüyen ve şişdetli rekabet eden model ajans dünyasında özgüvenin ve iradenenin en güzçlü silah olduğunu bilmelisiniz.

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Ajans Başvuru

Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir.
Yaş aralığı 18-30
Erkek Boy : Şuan erkek başvuru alınmamaktadır, daha sonra tekrar kontrol ediniz
Bayan Boy: 165-180
Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz. Sizinle tanışmaya can atıyoruz.

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

Profesyonel Tutum

Eğer başarılı bir model ajansı kariyeri istiyorsanız, iyi ve yaratıcı pozlar çalışmak en önemli şeylerden biridir. Bununla birlikte katalog çekimi sadece bir dizi pozdan ibaret değildir. Katılacağınız setlerde muhakkak olumsuzluklarda olacaktır böyle durumlarda uzun süre dayanmaya hazır olmaslısınız. Kimse olumsuz davranışlar ve ya ego ile işi zorlaştıran bir modelle çalışmak istemez.

 

Model Ajanslar Nerede

Tabiki, eğer İstanbul dışı bir şehirdeyseniz ki hatta tuzla pendik gibi ilçelerde olsanız bile model ajansı kariyerinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Çünkü her seferinde fotoğrafçılar ve yapım şirketleri sizi fotoğraflarınızdan beğenip evet bu model gelsin demiyorlar. Genelde modelleri canlı görmek isteyeceklerdir. Bir çekim için farklı ajanslardan ortalama 20 model görürler. Ve sizde görüşmelere gelipte her seçilemediğinizde o kadar yolu boşa gelmiş olacaksınız bir zaman sonra gelmeyi bırakacak ve model kariyerinize son vereceksiniz. Bu nedenle model adaylarının şehrin merkezlerinde oturmaları çok önemlidir. Yani bir model ajansı bünyesinde çalışa bilmenin zahmetli yönlerinden biridir göçebe kalitesi. Ama her zaman söylediğimiz gibi sabır işidir bu. Bir model adayı bu iş için her zaman şehre taşınmak için istekli olmalıdır.

 

Model Ajansı Yaşam Keyfi

Model ajansı kadrosunda başarılı olmak istiyorsanız kalbinizi ve zihninizi işin için koymalısınız. Bununla birlikte bir model ajansı profesyonellik döngüzünün çok kısa sirede yaşandığını unutmayın. Sadece 4 5 katalog çekimi ve 2 3 defile ile bu döngü sağlanacaktır. Tutku ve heyecanla bu olağan üstü hayatın keyfini çıkartın, ancak bitiş çizgisini geçtikten sonrada gelecek olan hayattan zevk almayıda unutmayın.

About the Author: