Eki 10

Profesyonel Makyöz & Kuaför

Fotoğraf ve video setlerinde, düğün ve özel günlerinizde hizmet verecek olan profesyonel makyöz ve kuaför ekibimiz için 0546 843 64 58 – 0212 516 75 36 numaralı telefonlardan iletişimn kurabilirisniz.

profesyonel-makeup

profesyonel-makeup

Aktüel Model Ajans, fotoğraf / video çekimlerinize profesyonel makyöz ve kuaför hizmeti vermektedir. kadromuzda yer alan profesyonel makyöz ve kuaförler söktöre uzun süre hizmet vermiş bir çok sette yer almış eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel makyözlerimiz makyaj yapıyor fakat herkesin yaptığı gibi değil. Diğerlerinden farklı olarak bizim profesyonel makyöz ekibimiz kendi makyajlarını yapmaktadırlar. Yapılan her makyajı önceden tasarlıyor, renkleri ve karışımları formüle ediyor ve uyguluyoruz. Sektörde bir çok profesyonel makyöz bulunuyor fakat yaptığın işin sanat olduğuna inanarak ve sonuna kadar arkasında duracak Türkiyede önde gelen profesyonel makyözler sadece Aktüel Model Ajans sizlere sunmaktadır.

Aktüel Model Ajans profesyonel makyöz kadrosu ile sinema, tv, fotoğraf vb. bütün setlerde hizmet vermektedir. Kullanılan bütün malzemeler birinci sınıf ital ürünlerdir. Aynı zamanda moda çekimleri için özel ürünlerdir. Bilindiği gibi çekim için olmayan makyaj malzemeleri yüzde parlama gibi sorunlar çıkartmaktadır.

 

Profesyonel Makyöz Hizmetleri

Profesyonel makyöz hizmeti sadece kendi yaptığımız çekimlerde değil aynı zamanda başka mekanlarda başka fotoğrafçılar ile yapacağınız çekimler içinde temin edilmektedir. Öncelikle tv, reklam ve fotoğraf çekimleri ön plandadır. Yaptığı makyajların bir çoğunda müşterinin talepleri doğrultusunda başta KROYLAN makyaj ürünleri olmak üzere MAC, LANCOME, ESTELAUDER, LYS gibi marklar kullanılır.

 

Set İçin Profesyonel Mayöz

Profesyonel Makyaj ve saç, fotoğraf ve televizyon yapımlarının genel tasarımında kilit unsurlar olup, yaratılmak istenilen konsept ve zaman dönemleri ile ilgili karakterleri ve arzu edilen yanılsamayı yaratmak için gereken diğer unsurları ortaya çıkarmaktadır. Aktüel Ajans kadrosunda bulundurduğu profesyonel makyöz ve kuaförler ile tüm set ortamlarında en iyi styling hizmetini vermektedir.

Merak Ettiklerinizi ve Önerilerinizi Yorumlar Kısmından İletebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.