Reklamlarda Oynamak

Reklamlarda oynamak için ne yapmalıyım diyorsanız, yolunuzun bir manken ajans veya cast ajanstan geçmesi gereklidir. Manken ajansları yapım ve reklam şirketleri ile çözüm ortaklığı yapar. Yani yapacağınız oyunculuk veya mankenlik başvurusu ile yapım şirketlerinin, yönetmenlerin, fotoğrafçıların ve tv kanllarının size ulaşmasını sağlaya bilirsiniz. BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

cast ajansi
cast ajansi

Reklamlar artık yaşantımızın hemen her zerresinde yer almakta. Tv reklamları, bilboardlar, afişler vb şekilerde karşımıza çıklmakta. Piyasaya yeni bir ürün veya hizmet çıktığında bilindik markların tamamı hemen bir reklam kampanyası olşturur. Bu reklamların bir çoğu model, manken ajans ve oyuncu kullanılarak çekilir. Reklamlarda oynamak ve ünlü olmak bir çok insanın aklından geçmiştir. Dışarıdan bakıldığında zor veya imkansız gibi görünsede reklam oyuncusu olmak kesinlikle öyle değildir. Burdaki tek konu o ürünü en iyi anlatacak kişidir. Ki bilindiği üzere reklam filmlerinde oynayan oyuncuların bir çoğu manken veya fotomodel değildir. Bu nedenle bir model ajansa kayıt yaptırarak sizlerde reklamlarda oynaya bilir ve bir markanın yüzü olabilirsiniz.

Reklamlarda oynamak için ne yapmalıyım; izlenecek yol

Reklamlarda oynamak için ne yapmalıyım; öncelikle bir manken ajans veya cast ajansa giderek kayıt oluşturmanızdır. Gerekli fiziksel özellikleri taşımıyorsanız manken ajans kaydınız gerçekleşmeye bilir fakat cast ajans muhakkak kaydınızı alacaktır. Tabi bunun önceseinde bir fotoğraf çekimi yaptırmanzı grekiyor. Ajansların bir çoğu bu çekimi yapsalarda ücretsiz olduğundan dolayıdırki çok özenmezler, Bu nedenle bir moda fotoğrafçısına ücretli olarak yaptırmanız erkili bir profil oluşutumanız açısından etkili olcaktır. Sonrasında fotoğraflarınız ile cast ajans ve model ajanslara internet zerinden veya randevu alarak ajanstan kaydınızı oluştura bilirsiniz. Sonrasında size uygun olan bir rode yönetmenin sizi tercih etmesini beklemektir.

Bu bekleme süreci içinde kayıt yaptırdığınız ajanstan ücretli veya ücretsiz oyunculuk, spikerlik veya fotomdoellik eğitimleri alabilirsiniz. Reklam çekimleri yapılırken her yaş grubundan her ölçüde ve boydan insanların tercih edilebilrceğini unutmayın. Reklamlar artık sadece ünlü isimlerle çekilmemektedir, geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Bu sebeple bir manken ajansı kaydı ile yönetmenlerin ve yapım şirketlerinin sizi keşfetmesini sağlaya bilirsiniz. Çalışacağınız mankenlik ajansları kariyerinizin yönetimindeki rolü çok büyüktür. Sizi yönlendiren reklamlarda oynamak için ve reklam oyuncusu olmak adına bilgilendiren ve yapım şirketlerine öneren her zaman bir model ajans olacaktır. durum böyle olunca sizlere yön verecek model ajansın sektörde iyi bir durumda olması gerekir.. Bu nedenle kendi kariyeriniz için sizi yönlendiren ajansın sektörde en iyi olması lehinize olmaktadır.