Stand Hostesi Günlük Ücret

fuar-hostesi
fuar-hostesi

Stand Hostesi Günlük Ücret
Servis hostesleri : 200 TL
Yabancı dil bilen fuar hostesi ( Türkçe + 1 Dil) : 300 TL
Tercüman fuar hostesleri : 350 TL
Stand, karşılama hostesleri (1,70 üzeri): 300 TL
Faur mankeni : 600 TL
Yabancı fuar mankeni : 250 dolar

Stand hostesi sadece sunum yapmak veya ürün tanıtmanın dışında, veri toplama, karşılama ve yönlendirme gibi görevlerdede kendinden faydalanıla bilir. özellikel ingilizce ve arapça bilmelere firmalara mali olarak kuşkusuz gelir sağlamaktadır. Bu görevleri yerine getiren erkeklere ise host denmektedir. Stand hostesi günlük ücret, modelin tecrübesine, yabancı dil bilgisine ve fiziki özellliklerine göre 250 tl ile 500 tl arasında değişmektedir. Yabancı olan fuar hostesleri ise günlük bütçeleri ortalama 200 dolardan başlamaktadır. Tabiki alına hostes sayısana ve güne göre fiyatlar değişklik göstere bilir.

fuar-hostesi
fuar-hostesi

Stand hostesi ve hostunun temel görevi müşteri memnuniyeti ve iletişm vardır. Fuar hostesi için en temel tanım yardımcı elemanlardır diyebiliriz. En acil durumlarınızda dahi fuar hostesi temini yapabilmekteyiz. Aktüel Model Ajans müşterileri için en şehirdeki en yetenekli, eğitimli ve güler yüzlü fuar hostesleri ile hizmet vermektedir.

Stand hostesi arıyorsanız en iyi modellerin yer aldığı bir sayfadasınız. Hosteslerimiz fuar alanına kendi araçlarımızla getirilip teslim edilir ve iş bitimi akşam yine ajans tarafından alınır. Fuar hostesi giyimleri firmanın isteği şekilde olur, eğer firmanın kendi özel kıyafetleri yok ise siyah mini etek ve beyaz gömlerk ajans tarafından temin edilir.

Stand Hostesi Günlük Ücret Belirlenmesi

fuar-hostesi
fuar-hostesi

Stand hostesi günlük ücret durumunu belirleyen ilk kriter modelin fiziki görünümüdür. 175 üstü olan stand hostesleri en yüksek ücreti alırken, boyun kısalması ile ücret düşer, Sonraki fiyatı etkileyen durumlarise modelin tecrübesidir. Stand hostesliği çok fazla tecrübe isteyen bir meslek zannedilsede modelin iletişim yetenekler en az fiziği kadar önemlidir. Bir stand hostesi olası müşteriler yaratırken, hiç bir iletişim kuramayarak markaya bişey katamayada bilir. Aktüel Ajans kadrosunda yer verdiği tüm stand hosteslerinin üniversite mezunu veya öğrencisi olamsına önem vermektedir.

Stand hostesi sadece fuarlarda değil stand, lansman ve hertürlü tanıtımlarda görev alabilmektedir. tabiki bu kdarıda yetersizdir aslında fuar hostesi çok çeşitli görevlerdede yer alabilir. Stand hostesi ürün tanıtımlarında ve müşteri iletişiminde çok önemli bir role sahiptir. Katıldığı fuarlarda ve organizasyonlarda müşteri edinme satışları etkileme gibi kritik görevlerde yer alabilirler. Fuarların genellikle ihracat firmaları tarafından düzenlendiğini göz önüne alırsak, yabancı dil bilen fuar hosteslerinin önemi daha iyi anlaşılabilmektedir.

İnstagram : @aktuel.ajans