Stüdyo Çekimi

stüdyo çekimi
stüdyo çekimleri

Stüdyo çekimi Aktüel kadrosunda yer alan ileri düzey ışık bilgisine sahip profesyonel olan bir ekip tarafından 220 m2 lik stüdyomuzda yapılmaktadır. Ürün çekimleri ve moda çekimleri ile hizmet verilmektedir. Stüdyo çekimi dışarda yapılan çekimlerden başta ışık sistemleri bilgisi olarak fark gösterir. İyi bir stüdyo moda fotoğrafçısı başta moda çekimleri olmak üzere fotoğrafı çekilen ürünün rengini bire bir tutturarak katalog ve diğer reklam materyallerinizde hedef kitlenizin yanıltıcı bir fotoğrafla ürünü yanlış algılamaması için gerçekçi ve ürünle birebir fotoğraflar çeker. Yapılan dış çekimlerde çevrenin fotoğraf renkleri üzüerindeki büyük etkisi stüdyo çekimlerinde ortadan kalkar. İstanbulun önde gelen ve uzun soluklu bir tecrübeye sahip stüdyo çekimi fotoğrafçılarımız aktüel studyo ile sizlere hizmet vermektedir.

Her stüdyo fotoğrafçısı anımsanmak ve gelecek nesillerin kendinden söz etmesini ister bu nedenle bütün fotoğrafları bir konsept ve titizlik içinde çeker. İyi bir stüdyo çekimi için iyi bir stüdyo fotoğrafçısının yanısıra iyi bir stüdyo ve ekipman gereklidir. Aktüel stüdyo geniş iç açıcı bir çekim alan ve ileri düzey ses sistemlerine sahiptir.

Stüdyo Çekiminin Farkı Nedir ?

Öncelikle şu bilinmelidirki stüdyo çekimi dışarıda gördüğünüz sokak çekimi değildir. Fotorğafçılarımızn bir çoğu çekim tecrübesinin yanısıra ciddi bir eğitim almıştır. Geleneksel fotoğrafçılar ve sokak fotoğrafçıları amatör çekimlerle tecrübe edinirler ve o şekilde devam ederler. Hatta bir çoğunun ticari anlamda ciddi bir çekimi dahi yoktur. Ama stüdyo fotoğrafçısı eğitiminin ve deneyiminin ilk zamanlarında dahi gerçek projelerde yer alırlar ve bütün meslek hayatları boyunca sorumluluk aldıkları projelerde çalışırlar. Sanatsal fotoğrafların yanısıra reklam fotoğrafçılığı konusunda uzmandırlar. Durum böle olunca sizi müşterilerinize en iyi anlatacak gerçekçi çalışmalar yaparlar.

Stüdyo Çekimi ile Neler Çekebliriz

Başta moda ve gelin damat olmak üzere, ürün, büyük nesneler ( araba ve benzeri ) portre, özel portfolyo, panorama, reklam ve kompozisyon çekimlerinde çok başarılı projelere imza atabilirler. Aktüel Stüdyo çekimi için kadrosunda bulundurduğu stüdyo fotoğrafçıları ile bir çok marka firmaya yaptığı çekimleri sizlerlede yaparak çözüm ortağınız olabilir.

Stüdyo çekimi için fotoğrafçı makina ve ışığı ince bir denge üzerine ayarlayarak görüntü alan kişidir. İşlevsel bilgileri sebebiyle aslında bir zanaat icra etmektedirler tabi aynı zamanda görsel yönüylede iyi birer sanatçıdırlar. Teknik olarak makina, lensler ve ışıklara olağan dışı bir hakimet söz konusudur. Stüdyo fotoğrafçısı yaptığı sanatla birlikte teknolojiyide yakından takip ederek ekipmanları konusunda bilgi eksikliği yaşamazlar. Ekipmanlarını iyi tanımalarının başta kendileri olmak üzüre müşterilerine güven verdiğinin bilincindedirler.

İnstagram : @aktuel.ajans