Yabancı Manken Ajansı

yabancı manken ajansı
yabancı manken ajansı

Yabancı Manken ajansı denildiginde ilk akla gelen yurt disi manken ajanlari oluyordur muhakkak, ama artik türkiyedeki manken ajanslarin bir çogunda oldugu gibi. Aktüel manken ajansı da yurt disi çözüm ortagi manken ajanslar ve kendi bookerlarinin sağladigi modellerle ile istanbulda hizmet vermektedir. Aktüel manken ajansı daha önceki portfolyolarini parside milanoda ve benzeri büyük moda sehirlerinde olusturmum profesyonel modeller ile hizmet vermektedir.

Bazi yabancı manken ajansları rusya ve benzeri ülkerle giderek hiç bir modellik tecrübesi olmayan kizlari ülkeye getirerek modellik yaptirirlar, ve yaptiklari her is müsteriye ödedigi paranin karsiligi olarak dönmez. Çalisacaginiz model ajansin modellerinin daha önceki çalisma fotograflarini muhakkak talep ediniz. Aktüel manken ajansı uzun yillar moda ve tv sektörüne hizmet vermis ve bir çok çalismaya profesyonel modellerinin katilimi ile kalite çizgisine deger katmis köklü bir kurulustur.

Manken ajans bunun takibinde fuar hostesligi, prova mankenligi, fotomodel, katalog mankeni, defile mankini gibi konularda hizmet veren 150 nin üzerinde model ille sektörün ihtiyaçlarina çözümler sunmustur.

Yabancı Manken ajansı İle Çalışmak

Aktüel manken ajansı sektördeki çizgisini devamli yüksetmek için model kadrosunu sürekli güncelleyip artirarak kaliteli yabancı manken ajanslar kategorisinde olmayi kendine misyon edinmistir. Bununu saglamak içinde en iyi ve disiplinli modeller ile çalismasi gerektigi bilincinde olan ajansimiz, kadrossuna dahil edecegi modelleri büyük bir titizlik ile seçmektedir.

Basvurulari sadede yarismalarda derece yapmis veya egitim almis kisiler araasindan yapan yabancı manken ajansımız, gelecek vaad etmeyen hiç bir modeli bünyesine dahil etmemektedir.

İstanbul Yabancı Manken ajansı

Yabancı manken ajansı bir çok dünya ajansları ile iletişim halinde olarak ülkeye yabancı manken transferi yapan ulusalar arası bir manken ajansıdır. İstanbul manken ajansı dinamik ve işini seven ekibi ile özellikle istanbul ve çevresinde yer alan moda dünyasına, tv kanllarına ve yapım şirketlerine manken fotomodel hizmeti vermektedir. Manken ajansı İstanbul Türkiyede bir çok tanınmış mankeni markanızın yüzü yapmaktadır. Sektörün önde gelen modelleri ile çalışan manken ajansı istanbul sizler için en iyisini sunmaktadır.

Yabancı Manken Ajans İşleyişi

Yabancı manken ajansı kalite politikası güvenirlik, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışı ile oluşturulmuştur. Türkiyenin önde gelen en iyi firmaları ile çözüm ortaklığı sürdürmekteyiz. Manken ajansı reklam çalışmalarında müşterisine en samimi bir şekilde yaklaşarak, marka ve hizmeti en anlata bilecek yüzleri sizlere tavsiye etmektedir.

Manken ajans müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa zamanda vermektedir, böle bir durumda müşterimizin mutlu olması model ajans istanbul ekibinide mutlu eder ve performansımızı artırır.

Yabancı Manken Ajansları Hizmetleri

Moda ve tekstil çekimleri
Tv kanalları, reklam çekimleri,
Ürün çekimleri için konu mankeni
Prova mankeni,
Fuar hostesi
Büyük beden manken
Yabancı manken

İnstagram : @aktuel.ajans