Açılış organizasyonu ve lansman çalışmalarının birinci amacı hedef kitlenin dikkatini çekmek ve beğenisini kazanarak yeni bir işyerinin açıldıını herkese duyurmasıdır. Bir çok organizasyonda bu gibi dikkat çekici unsurlar, balon süslemeleri, ses sistemleri, palyaço ve benzeri animasyon gösterileri ile sağlanmaktadır. Kısacası organizasyon insanların ilgisini çekerek ve açılıştan haberdar olmalarını sağlar. Kaliteli ses sistemleri ile yapılan müzik ve duyurular yetişkinlerin ilgisini çekerken, palyaço ve benzeri gösteriler ise yetişkinlerin dikkatini çekmektedir.

Eski zamanlarda sadece kurumsal firmalar tarafından tercih edilen açılış organizasyonu ve lansman çalışmaları günümüz reklam araçlarının gelişmesi ve yaygınlaşması ile artık her büyüklükte firmalar için yapılması gerekli etkili bir reklam çalışmasıdır. Bir çok bilindik marka ve firma yeni bir hizmeti çıktığında, yeni bir şube açtığında veya bayii toplantılarını bu şekilde organize etmektedir.

.

Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Reklam Ve Grafik Çalışmaları ( Billboard, Afiş, Broşür, Katalog, Web Sitesi )
Karşılama ve Servis Hostesleri,
Tanıtım Mankenleri,
Çevirmen Hostesler,
Açılış Ekipman Temini,
Tribün Tasarımı ve Kurulumu,
Tül, Kumaş ve Bayrak Süslemeleri,
DJ Hizmetlari,
Ses ve Işık Sistemleri,
Palyaço Hizmetleri,
Balon Tasarımları,
Aktiviteler,
Baskılı Balon,
Protokol Çadır Kurulumları
Platform, Bariyer vb.
Açılış Süslemeleri,
Catering ve Kokteyl,

.

Dikkat Çeken Organizasyonlar

Dj ler, ses sistemleri, balon süslemeleri, stand kululumları, animasyonlar ve showlar, palyaço, servis kızları gibi bir çok hizmetimizle unutulmaz bir açılış organizasyonu deneyimi yaşatmak için en iyi hizmeti vermekteyiz. Bütün hedef kitlenin dikkatini çekecek profesyonel ve stratejik olarak hazırlanmış organizasyon tasarlayan bir ajansla çalışmak dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir.

Açılış istenildiği gibi olması ve sorunsuz bitmesi için profesyonel bir kadroyo sahip olan Aktüel Ajans en iyisini sağlamaktadır. 2010 yılından buyana bir çok bilinir marka için organizasyonu düzenleyen ajansımız uzun soluklu bir deneyime sahiptir. İstekleriniz ve tercihlerinizi dinledikten sonra organizasyonunuzu bir şölen alanına çeviriyoruz.

.

Neden Açılış Organizasyonu Yapılmalı ?

Açılış organizasyonu ilk bakışta sadece mağzanın açılışının çevredeki halka duyrulması olarak bilinsede aslında daha ciddi ciro artırımlarına sebep olan püf noktaları vardır. Açılışınıza gelen iş adamları dostlarınız ve diğer kişiler ile güçlü ticari bağlar kurmanıza ve kendi işiniz ve potansiyel başka işler hakkında yaratıcı fikir paylaşımları ile ufkunuzu ve işlerinizi büyüte bilirsiniz.Ayrıca organizasyonu paket fiyatı içinde temin edebileceğiniz karşılama hostesleri ve tanıtım mankenleri ile ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize insan ilişkilerinde yetenekli olan modellerimiz ile en iyi şekilde tanıta biliyorsunuz. Aktüel Ajans çatısı altında hosteslik hizmeti veren tüm modellrimiz üniversite mezunu veya öğrencisi olup güler yüzlü ikna ve ikili ilişkilerde yetenekli kişilerden oluşmaktadır.

.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyon fiyatları haliyle içeriğe göre değişmektedir. En önemli faktör kaç m2 lik bir alanda gerçekleşeceğidir. Sonrak detaylar ise müşterimizin istek ve talepleridir. Aktüel Ajans organizasyon sırasında kullanacağım ekipmanların tamamını kendi bünyeisnde bulundurur, yani kiralama veya bir çözüm ortağı yardımı almaz, buyüzdende fiyatlarımız bir çok açılış organizasyon firmasına nispeten daha uygundur. Çıkarılacak olan fiyatta müşterimiizn istekleri analiz edildikten sonra verilmektedir.

.

Açılış Organizasyonu Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Açılış organizasyonu süresince gelen konuklarınız dostlarınız ve müşterileriniz için ikramlarda buluna bileceğiniz, bistro masalar, kokteyl masası, kokteyl süsleme ve daha birçok koktyl gereçleri kiralanır veya paket içerisinde sizlere sunular, Bunların yanısıra stand hostesi, karşılama hostesi, servis hostesi gibi açlışınızda sizlera yardımcı olacak personel teminide ajansımız tarafından yapılır

Açılış organizasyon çalışmalarında catering biraz ileri seviye gibi görülsede gelen dostlarınıza ve misafirlerinize yapacağınız hizmet kesinlikle sizi diğerlerin ayıran ve unutulmaz olan yapacaktır. Organizasyonda verilecek yiyecekler müşterileriniz tarafından size pek çok imkanın dönüşünü sağlayacak faydalar oluşturacaktır. Açılış organizasyonu sırasınad yapılan catering servisleri ile müşterilerinizle daha iyi ilişkiler ve sohnet ortamları yaratarak daha en baştan ticari ortaklıklar söz konusu olacaktır.

Açılış organizasyonu sırasında caterin hizmetinin en önemli noktası servislerin seri ve pratik yapılması ve dağtılan yiyeceklerin lezzeti tazeliği ve kalitesidir. Aktüel Ajans olarak görüşmemiz sırasında sizlere çalıştığımız catering firmalarını kalitelerini ve fiyatlarını içern bir brif sunuyoruz, Sizlerde bütçenize ve gelecek olan misafir sayınıza göre tercih yapıyorsunuz.

.

Açılış Organizasyon Ses ve Müzik / DJ Hizmetleri

Aktüel Ajans açılış organizasyonları için ses ve ışık sistemi konusunda eksiksiz ekipmana sahiptir. Ses sistemlerinin kurulumu için firmanın içinde ve önünde yapacağı keşifler ile en doğru noktaları belirleyerek en verimli ses kalitesini alır. Açılış organizasyonunuza gelecek müşteri sayınız ve mekanın büyüklüğü değerlendirilerek bir müzik sistemleri listesi hazırlanır. Bütün açılış organizasyonu boyunca kesintisizyayın yapılır ve teknik ekip her zaman hazırda bekler.

.

Organizasyon Balon Süsleme

Açılış organizasyonu için öncelikle mekan hazılıkları yapılır. Organizsyon yapılırken özellikle balon süsleme önemli bir etkendir. Çünkü balon süsleme ile çok uzaklarda olan kişiler başta olamk üzere herkesin dikkati kolayca çekile bilir. Aktüel Ajans ekibi tarafından mekanın analizi yapıldıktan sonra size uygun olan balon çeşitleri ve renkeleri sunulur, sizinde onayınızdan sonra balon süslemeleri başlar.

.

Organizasyon için Palyaço, Host / Hostes ve Maskot Hizmetleri

Açılış organizasyonu hizmetlerinde en fazla dikkat çeken palyacço ve maskotlar ile renk katabilirsiniz. Müşterileri eğlendirecek güdürecek ve enerjilerini yükselterek mutlu edecek olan palyaço ve maskotlardır. Bunun yanında müşterilerinizi güler yüzlü karşılayacak olan hostes kızlarımızda açılışınıza bir kurumsal ve profesyonellik katacaktır.

İnstagram : @aktuel.ajans