tanitim-filmi-cekimi

Tanıtım filmi çekimi ile işletmenizin büyümesini, yeni müşteriler kazanmayı veya dünya açılmayı istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Aktüel®, hırslı pazarlamacılar ve markalar için tam hizmet video ajansıdır. Hedef kitlenizle bağlantı kurmanın yanı sıra onları etkileyerek harekete geçmelerini de sağlayacak tanıtım filmi ve kampanyalar oluşturuyoruz.

KORKMAZ / Viral Reklam

EMA GOLD / Viral Reklam

LEFAX / Fabrika Tanıtım Filmi

JALUE SKINCARE / Viral Reklam

ÇERKEZKÖY SANAYİ / Tanıtım Filmi

BİYERVAR / Viral Moda Filmi

BİKİNİ / Backstage Video

SLEEP LONDON / Backstage Moda

Belirli bir pazarlama girişimini, ürünü veya etkinliği tanıtmak mı istiyorsunuz? Size özel yüksek kaliteli tanıtım videoları hazırlayarak, hedef kitlenizin beğenisini kazanacak, daha fazlasını öğrenmek için onları içine çekecek ve markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin potansiyel müşteri oluşturmasına katkı sağlayacak. Unutulmaz bir izlenim yaratmak ve başarıya ulaşmak için sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Tanıtım Filmi Neden Çekilmelidir?

Tanıtım filmi gerekliliği, günümüzde dijital dünyada yoğun bir rekabet içindesiniz ve işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Reklam bombardımanı altında olan hedef kitleniz, farklı yönlerden gelen mesajlarla dolup taşıyor. Ancak istatistikler açıkça gösteriyor ki, insanlar yeni bir web sayfasına girdiklerinde, ilk tercihleri video içerik oluyor. O yüzden, sizin tanıtım videonuz, sadece ürün ve hizmetlerinizi göstermekle kalmamalı, aynı zamanda rakiplerinizin önüne geçmeyi, potansiyel müşterileri etkilemeyi ve onları satışa dönüştürmeyi, SEO’nuzu güçlendirmeyi ve içeriğinizi paylaşmaya teşvik etmeyi başarmalıdır. Şu anda işletmelerin neredeyse yarısı web sitelerinde bir tanıtım filmi kullanıyor – peki, sizin videonuz nasıl fark yaratacak?

tanıtım filmi çekimi ile müşterilerinizi etkileyecek ve harekete geçmelerini sağlayacak etkileyici bir video üretimi için, pazarlama stratejinizin önemli bir parçası olarak video içeriğini benimseyen bir prodüksiyon şirketiyle çalışmanız gerekiyor. İşte size, izleyicilerinize ilham verecek ve bir sonraki adımı atmaya teşvik edecek içerikler sunacak bir şirket. Çalışmalarımızdan örnekleri linkten inceleyin ve tanıtım filmi prodüksiyonu ipuçlarımızı öğrenmeye devam edin.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tanıtım filmi reklam başarınız, sizin için olduğu kadar bizim için de son derece önemlidir. Hedef kitlenizi belirlemek ve strateji oluşturmak, üretimden pazarlamaya ve dağıtıma kadar her aşamada sizinle birlikteyiz. Bize güvendiğinizde, her ayrıntının özenle ele alındığını fark edeceksiniz. Bu sayede, tanıtım videsu ajansıyla çalışırken yanlış yönlendirmelerden, beklenmedik sonuçlardan veya hayal kırıklıklarından uzak duracaksınız. Biz, şirketinizin imajını ve itibarını yükseltecek özverili profesyonelleriz.

Strateji İle Başlıyoruz

Aceleci bir şekilde üretime geçen video ajanslarından uzak durun. Bizim ekibimiz, işinizi ve hedef kitlenizi anlamak için size özel zaman ayırır. Tanıtım filmlerinden beklentilerinizi anlamak ve hatta aşmak için sizinle birlikte çalışarak strateji oluştururuz. Onlarca mutlu müşteri için ürettiğimiz videolardan kazandığımız deneyim, tanıtım videosunun içeriği ve formatında yaratıcı bir üstünlük sağlar. Yaratıcı yaklaşım, süre ve stil gibi konuları bu aşamada netleştiririz, böylece promosyon video üretiminizde hiçbir ayrıntı atlanmaz.

Tanıtım Filmi Süreci

Tanıtım filmi üretiminde, proje yönetimi kritik bir rol oynar. Marka, senaryo, storyboard ve üretim takvimi gibi unsurlar, birbirine uyumlu şekilde bir araya getirilir. Size tüm aşamalarda süreci detaylı bir şekilde aktarır ve her adımda onayınızı alırız. Böylece sürprizlerle karşılaşmaz ve süreç boyunca görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz. Ayrıca, video kalitesi işletmenizin kalitesini yansıttığından, üretimde minimum kalite standartlarına dikkat ederiz.

Etkili Bir Sonuç Elde Edersiniz

Tanıtım videosu işletmeniz için etkili bir şekilde çalışmalıdır. Eğer müşteri çekmeyi hedefliyorsanız, etkileşimli özellikler, gömülü formlar veya harekete geçirici çağrılar gibi unsurları düşünebilirsiniz. Ayrıca, belirlediğiniz başarı kriterlerini ölçmek ve raporlamak önemlidir. Eğer videonuz pazarlama stratejinizin merkezinde yer alacaksa, farklı kavramlar, fikirler ve görselleri A/B testi ile değerlendiriyoruz.

Video Yayılım Stratejisi (Viral)

En etkileyici içeriği üretmemiz mümkün, ancak başarı için dağıtım da hayati önem taşır. Biz tam hizmet video ajansı olarak, size her konuda yardımcı olabiliriz: landing page optimizasyonundan sosyal medya promosyonuna (ve farklı platformlara uygun video yapılandırmaya) ve doğrudan pazarlamaya kadar.