Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Kiralık Fotoğraf stüdyomuz 4.Levent metro durağına 2 dk yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Stüdyomuzda her türlü ışık-ses ve kamera sistemi mevcuttur. Kiralık fotoğraf stüdyomuzda birçok firma, bilindik marka ve fotoğrafçı çekimlerini gerçekleştirmiştir. Sizde video ve fotoğraf çekimleri için günlük kiralık fotoğraf stüdyosu kullanabilirsiniz. Ayrıca stüdyomuzda beyaz sonsuz fon, green sonsuz fon ve renkli kağıt fonlar bulunmaktadır. Paraflaşhlar ve tüm aksesuarları mevcuttur.

 

Günlük Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Günlük fotoğraf stüdyosu başta tekstil ve moda olmak üzere sekörün iş ve reklam potansiyelini artırmak adına reklam ve moda çekimleri ile markanızı ve ürünlerinizi hedef kitleye etkileyici ve gerçekci imaj çalışmaları için çalışmalar yürütmektedir. İyi ve profesyonel günlük kiralık fotoğraf stüdyosu konsetini en şekilde müşterilerine sunan aktüel ajans sektörde bir çok bilindik marka için ürün ve moda çekimi yapmıştır. Aktüel Ajans sektör firmalarının moda katalog çekimleri, fotoğraf stüdyosu ve fotoğraf ekipmanlerını sektörün hizmetine sunmaktadır.

 

FONLAR

Beyaz Sonsuz Fon:
Genişlik: 7 m
Yükseklik: 4 m
Derinlik:  9 m

Greenbox Sonsuz Fon:
Genişlik: 4,5 m
Derinlik: 7 m
Yükseklik 4 m

Renkli Kağıt Fonlar:
Sarı
Pembe
Siyah
Kırmızı
Yeşil
Gri

IŞIK EKİPMANLARI

3 adet rime lite ( 700 w, 500 w, 300 w )
1 adet hensel 1000 w
1 adet 500 w spot
2 adet 2000 w sarı kafa
2 adet 800 w kırmızı kafa

FİYATLANDIRMA

STÜDYO VE IŞIK SİSTEMLERİ DAHİL
2 SAAT : 200 TL
4 SAAT : 300 TL
8 SAAT : 500 TL

CANON 5D MARK III : 200 TL
IŞIK ASİSTANI : 200 TL
KAĞIT FON : 150 TL

Parti / Lansman Mekanı Olarak : 1000 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir.

ÜCRETSİZ
SES SİSTEMİ
MUTFAK KULLANIMI
ÜTÜ MASASI
MAKYAJ MASASI

 

DİĞER HİZMETLER

Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf Rötuş
Yerli ve Yabancı Manken / Foto Model
Makyöz / Kuaför
Styling
Set Asistanı
Video / Backstage

ADRES

Emniyet evler mah, Yamaç sokak, NO:12/B 4.Levent

Fotoğrafçılar için Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Kiralık fotoğraf stüdyosu kendi stüdyosu olmayan fotoğrafçı dostlarımız için tasarlanmış mekanlardır. Ekonomik açıdan kendi fotoğraf stüdyosu nu açıncaya kadar en iyi çözümlerden biridir. Aktüel fotoğraf stüdyosu uygun fiyatları ile sektördeki bir çok stüdyodan daha avantajldır. Söktörün önde gelen bir çok fotoğrafçısı ve yapımcısı için kiralık fotoğraf stüdyosu hizmeti vermektedir. Kiralık fotoğraf stüdyosu çalışması sırasında her fotooğrafçıya muhakkak bir asistan verilmektedir. Asistan ücteriti 100 TL, asistan almayan kiracılar bozulan veya kıralan ekipmanlardan sorumlu tutulur ve ücreti taleb edilir. Kiralık fotoğraf stüdyosu tüm paketlerde beyaz ve gri fon mevcuttur. Fotoğrafçı ve Fotoğraf makinası hiç bir pakete dahil değildir. İstanildiği takdirde ekstra ücretle temin edilir.