Kiralık fotoğraf stüdyosu, günlük olarak kiraya verilir. Stüdyo içerisinde yer alan fotoğraf ekipmanları bir çok profesyonel ve amatör fotoğrafçının ihtiyacına cevap verecek şekildedir. Sonsuz beyaz fon, yeşil fon bulunan stüdyomuzda ayrıca değişik duvar dekorları yer almaktadır. Fotoğraf stüdyosu kiralama, küçük masa üstü ürün çekimi gibi çok sayıda ürünün ve mankenli çekiminde yapılabileceği 350 m2 bir alana / 4 metrelik tavan yüksekliğine sahiptir. Kiralık çekim stüdyosu bütün marka ve fotoğrafçılara profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Kiralık fotoğraf stüdyosu içinde yer alan, sonsuz beyaz fon 4.10m genişlik, 4m tavan yüksekliğine, greenbox, en 4.25m – boy 4.25m- derinlik 6m – tavan yüksekliği 4m dir. Fotoğraf stüdyosu kiralama manken, kuaför / makyöz, styling gibi diğer hizmetleride sunmaktadır.

Kiralık Fotoğraf Stüdyosu Fiyatı ve Fiyata Dahil Olanlar

9 Saat 3.000 TL

Beyaz Sonsuz Fon
4 Kafa Işık (Godox 600watt Paraflaş)
Ütü, Ütü Masası
Makyaj Masası
Soyunma Kabini
Mutfak, Sınırsız Çay Kahve
Wife
Işık Kurulumları İçin Asistan
Ürün Çekim Masası 1Mx2M
Çeşitli Işık Ayakları
Çeşitli Softbox’lar ve Taslar
Çeşitli Renkte Jeller
Çeşitli Reflektörler


Fotoğraf Stüdyosu Kiralama

Fotoğraf stüdyosu kiralama sanat yaratmaya yönelik bir alandan daha fazlasıdır. Kiralık çekim stüdyosu olarak vizyonumuz stüdyomuzu İstanbuldaki videographer, fotoğrafçı, makeup artisler, styling ve model topluluğu için iş birliği, fikir alış verişi ve network için bir merkez haline getirmektir. Kiralık fotoğraf stüdyosu bir çok farklı iş ağları için kişileri bir araya getirmeyide amaçlar. Çekim stüdyosu kiralama ile yeni ticari arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yani özet olarak, fotoğraf stüdyosu kiralama, içinde düzenlenecek olan, davetli olacağınız etkinlikler yeni insanlarla tanışmak, herkesi bu sanatın etrafında toplamak, atölye çalışmaları yapmak ve benzer ilgi alanlarına sahip olan insanları bir araya toplamak olacak. Kiralık fotoğraf stüdyosu, aynı zamanda, parti, lansman ve tüm eventler için kiralana bilir.

Günlük Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Günlük kiralık fotoğraf stüdyosu kiralayıcısı olarak, fotoğraf, video veya event çalışmalarınızda her şeyin planladığınız gibi ilerlemesi için çalışıyoruz. Çekim sırasında mutlaka bir asistan sizinle beraber oluyor. Işık sistemlerinin kurulmasında veya o an ihtiyaç duyduğunuz bir araç gerecin temininde size yardımcı oluyor. Kiralık çekim stüdyosu yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerin hepsini çok uygun bir bütçe ilede sunmaktadır.

Günlük kiralık fotoğraf stüdyosu tam gün olabildiği gibi 4 saatlik yarım gün kiralama avantajı ilede sizlere fazla ödemelerden kurtarır. Saatlik kiralık fotoğraf stüdyosu minimum 4 saat olacak şekilde planlanmıştır. Yani 1 2 saat için kullanılcak olsada 4 saat ücreti olan 1500 TL ödenmesi gerekir. Aynı zamanda haftalık ve aylık kullanımlarda çok daha avantajlı bir fiyat ile kiralama yapabilirsiniz.

Kiralık Çekim Stüdyosu

Kiralık çekim stüdyosu kullanışlıdır, çünkü bir birinden farklı fotoğrafçılara ve isteklere cevap verebilecek şekilde tasarlandıkları için sizinde anlık bir isteğinize cevap verebilir. Yani fotoğraf çekimi için kiralamışınızdır ama çekim sırasında video çekimi işide çıkmıştır. Sonsuz yeşil fon ve sürekli video ışıkları gibi ihtiyaçlara anlık hizmet sunabilir.

Kiralık fotoğraf stüdyosu, yerine kendi stüdyonuzu açmış olsaydınız bu gibi ihtiyaçlara cevap verebilmek için tüm ekipmanlara yatırım yapmanız gerekirdi. Ki vide çekimini yılda bir kez yaptığınızı düşünün. Ayrıca çekim stüdyosu kiralama bir çek ekipmanla birlikte geldiğinden dışarıdan ekipman toplamanızada gerek kalmayacaktır. Aksi durumda fotoğraf makinesi, video ışığı hatta mankeni bile dışardan alarak karmaşık bir süreç yaşayacaksınızdır.

Kiralık çekim stüdyosu denildiğinde ilk akla gelen sadece video çekimleri için olan stüdyolar gelsede Aktüel stüdyo video fotoğraf ve eventler için tam donanımlı bir kiralık fotoğraf stüdyosudur. Bir çok ürün fotoğrafçısı, moda fotoğrafçısı ve yönetmene hizmet vermiştir.

Fotoğraf Tutkunlarının Buluşma Noktası: Günlük Kiralanabilir Stüdyomuzda Yaratıcılığınızı Keşfedin!

Eğer profesyonel bir fotoğrafçıysanız ya da fotoğrafçılığa yeni adım atan bir hevesliyseniz, doğru mekanda çekim yapmanın önemini biliyorsunuzdur. İşte tam da bu noktada, sizler için harika bir haberimiz var! Stüdyomuzu günlük kiralama imkanı sunuyoruz. Gelin, stüdyomuzun avantajlarına birlikte göz atalım.

Modern ve Geniş Alanlar

Stüdyomuz, her türlü çekim ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Geniş ve yüksek tavanlı alanlarımız, yaratıcı projelerinizi hayata geçirmeniz için mükemmel bir ortam sunar. Moda çekimleri, ürün fotoğrafçılığı, portre çalışmaları ve daha fazlası için ideal bir mekan.

Profesyonel Ekipman

Stüdyomuz, son teknoloji profesyonel fotoğraf ekipmanları ile donatılmıştır. Işıklandırma setleri, arka planlar, tripodlar ve daha birçok ekipman, kiralama ücretine dahildir. Böylece sadece yaratıcılığınıza odaklanabilir, teknik detaylarla zaman kaybetmezsiniz.

Ulaşım ve Kolaylık

Şehrin merkezi bir konumunda bulunan stüdyomuz, toplu taşıma ve özel araçla kolayca ulaşılabilir. Ayrıca, otopark imkanımız da bulunmaktadır. Gün boyunca rahatça çalışabilmeniz için Wi-Fi, klima ve mutfak alanı gibi olanaklar da mevcuttur.

Esnek Kiralama Seçenekleri

İhtiyaçlarınıza göre esnek kiralama seçenekleri sunuyoruz. Sadece birkaç saatlik bir çekim mi yapacaksınız? Yoksa tüm gün boyunca mı çalışacaksınız? Her iki durumda da size uygun çözümlerimiz var. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Kampanyalar ve İndirimler

Açılışa özel olarak, ilk kez kiralama yapacak olan müşterilerimize özel indirimler sunuyoruz. Ayrıca, düzenli müşterilerimiz için de çeşitli kampanyalarımız mevcut. Blogumuzu ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Stüdyomuz hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız, size en uygun kiralama seçeneğini sunmak için sabırsızlanıyor.

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın!

Gelin, stüdyomuzun sunduğu olanaklarla yaratıcılığınızı serbest bırakın. Profesyonel ve samimi ortamımızda, hayalinizdeki projeleri gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyoruz.

DİĞER HİZMETELRİMİZ

Kiralık fotoğraf stüdyosu ile birlikte sunduğumuz diğer hizmetlerimiz:

Model / Casting

Yerli ve yabancı profesyonel modeller ile fotoğraf ve video çekimleriniz için, kiralık fotoğraf stüdyosu bünyesinde hizmet vermekteyiz. Modeller için tıklayın

takı fotoğraf çekimi
make-up-artist

Make-Up / Hair

Set makyajı başta olmak üzere, gelin başı zor olan işlerde deneyimli ve sertifika sahibi makyöz ve kuaförlerimizin çalışmalarını inceleyin

Styling

Markanın imajına göre geniş bir kıyafet ve aksesuar yelpazesine sahip olan styling ekibimiz tüm ihtiyaçlara cevap verecek donanıma sahiptir.

styling