Defile Organizasyonu

Defile organizasyonu deneyim ve kreatif bakış açısı gerektiren komplike bir çalışmadır. Düzenlenecek olan defienin konsepti, modeller, koreografisi, kulis, podyum ve ışık-ses gibi genel ve teknik alt yapısının tamamı Aktüel Ajans tarafından organize edilebilmektedir. Defile organizasyonu görsel bir sunuma dayandığı için yapılan bütün çalışmalar izleyicilerin hoşuna gidecek ve akılllarında kalacakları şekilde tasarlanmaktadır. Defilele organizasyonları kalabalık kitlelere ve gruplara yapılan, tanıtım ve raklam açısından önemli çalışmalardır. Sezonun veya yılın moda trendleri, ilgili hedef kitleye tanıtan bir bakıma modayı yönlendiren görsel etkinliklerdir.

İlk izlenim çok önemlidir, markanız ve firmanız için yapacağınız defile organizasyonu, için akılda kalıcı ve çarpıcı bir podyum tasarımı olmalıdır. Defile yapan firmalar arasında ekiplerimiz defilenin yapılacağı mekan ve konsepti değerlendirerek imajınıza uygun bir tema hazırlamaktadırlar, Podyum tasarımları, kurulacak sahnenin yüksekliği, genişliği, uzunluğu, ışık-ses sistemi, oturum planı ve dekoru gibi çalışmaları kapsamaktadır.

.

DEFİLE HİZMETLERİMİZ

Görüntüleme Sistemleri

Defile organizasyonlarına hedef kitlenin dikkatini çekmenin en etkili yollarından biri dijital göründü sistemleridir. Projeksiyon, video wall, led ekranlar, plazmalar ve benziri sistemler defilelerinizde daha akıcı ve soft bir organizasyon olmasına yardımcı olur. Aktüel Ajans çözüm ortağı olduğu türkiyenin önde gelen görüntüleme sistemi firmaları ile led ekrenlar ve projeksiyon cihazları ile defilelerinizi sunmanızı sağlar.

Ses Sistemleri

Defile organizasyonu ve sunumlarınızda kullanım amacına ve mekanların büyüklüğüne, açık kapalı olmasına göre varyasyonlar gösteren farklı model ve markalardan oluşan ses sistemleri ile Aktüel manken Ajansı tecrübeli teknisyenleri ve geniş ekipman ağı ile müşterilerinin hizmetindedir.

Işık Sistemleri

Defile organizasyonlarında en göz alıcı noktalardan birsi ışık sistemleridir. Mekanınızın rengi şekli ne olursa olsun ışık sistemleri ile bunları bambaşka bir bişime sokabilirsiniz. Profesyonel podyum ışık sistemleri ve teknik ekibimiz ile defilelerinizi unutulmaz birer show'a dönüştürüyoruz.

Mekan Temini

Aktüel Model Ajans başta İstanbul olmak üzere bir çok büyük şehirde birçok kongre alanı, fuar merkezi ve otellerle yaptığı çözüm ortaklığı ile silzlere mekan defile mekanı sunmaktadır, Defleleriniz için sunduğumuz mekanlar hemen her bütçeye göre seçenekler barındırmaktadır, istenilen büyüklükte ve tavan yüksekliklerine sahiptirler. Sunumlarınızı en iyi şekilde yapmanızın yanında misafirlerinizide çok iyi ağırlaya bileceğiniz elegant mekanlardır.

Teknik Prodüksiyon Yönetimi

Prodüksiyon direktörlerimiz uzmanlık alanları ve yetenekli bakış açıları ile bir çok projeye imza atmışlarıdr. Teknik personel ve operasyondan sorumu elemanlarımız, defilenin proje kısmından başlayarak, defilenin ilerleyişini, ses, ışık ve görüntüleme sistemlerinin kurulum ve planlamasından ilgilidir.

Diğer Hizmetler

Podyum Kurulumu / Sahne Tasarımı
Manken Temini & Yönetimi
Koreografi / Gösteri Yönetimi
Make-up / Kuaför / Styling
Fotoğraf ve Video Çekimi
Sanat Yönetimi
Stil Konsept Yönetimi
Kulis / Koleksiyon Yönetimi
Teknik Yönetim
Müzik / Ses / Işık Sistemi
Organizasyon Yönetimi.

Neden Aktüel Ajans?

Dünyanın ve ülkemizin bilindik moda firmaları ve tasarımcıları, takı firmaları, ayakkabı firmaları ve moda evlerinin defile organizasyonlarını 8 yıllık tecrübesi ile gerçekleştiren Aktüel Ajans defille organizasyonu konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Defile organizasyonlarında tekstil söktörüde kendi arasında kategorilere ayrılmaktadır. Bunlar, mayo firmaları, jean firmaları, tesettür firmaları ve hazır giyim firmaara gibi gruplara ayrılmaktadır, Aktüel ajans üstlendiği tüm defile organizasyonu çalışmalarında teknik ekibi, kareografları ve modelleri ile en defile yapan firmalar arasında en iyi hizmeti vermektedir.