katalog-cekimi

El Mankeni

Aktüel Manken Ajans bünyesinde yer alan el mankeni kadrosu türkiyenin en iyi el mankenliği yapılan kişilerden oluşturulmuştur. Aktüel manken ajans, takı tasarım firmaları, kuyumcular, kozmetik söktörü için bir çok firmaya hizmet vermektedir. Aynı zamanda el mankeni hizmeti verdiği firmalara fotoğraf çekimide yapmaktadır. El mankeni genel olarak normal mankenler arasından seçilir. Bu nedenle ajansımıza başvuru yapacak el mankeni adayları normal manken standartlarına sahip olmalıdır. Minimum 172 boy, ve düzgün bir fizik. (ortalama 36 beden)

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

El Mankeni Nasıl Olunur

El mankeni olmak için öncelikle el ve parmak yapınızın düzgün olmasıdır. Sonrasında doğal olarak ve ya yapılan bakım ile pürüzsüz temiz bir tene sahip olmak gerekir. Kısacası el mankeni olmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Her zaman dikkat etmeniz ve bakımlarını aksatmamanız gerekir. Ülkemizde pek fazla yapılmadığından el mankeni bulmak zordur. Bu nedenle el mankenlerini gelirleri normal bir mankenin geliriyle neredeyse denktir.

El Mankeni ve Çalışma Alanları

El mankeni önceleri genel olarak takı ve benzeri işlerde yer alırdı. Günümüzde teknolojinin artmasıyla ve özellikle dokunmatik telefonların çıkması el mankenliğini bambaşka bir boyuta taşıdı. El mankenleri artık cep telefonlarını veya cep telefonlarındaki uygulamaları tanıtır oldular tabi bunun yanısıra takı tanıtımlarıda eksiksiz devam ediyor. Yani gelişen teknoloji el mankenleri ‘nin bir hayli işine yaradı.

Tags:
El Mankeni