Web tasarım ajansı olarak 2010’dan beri neredeyse her sektör için markaya güveni artıran, temel mesajları ileten, beklentileri kâra dönüştüren, iyi kurgulanmış, Heyecan ve İlham Veren Web sitesi Tasarımları Yaratıyoruz.


 • 100%

  HTML

  Profesyonel web tasarım, kurumsal, blog, kişisel veya e-ticaret fark etmeksizin bütün web sitelerinin temel iskeleti html işaretleme dili ile oluşturulur. Tek başına bir web sitesi tasarımı yapabiliyor olsada renkler ve dinamizm için CSS ve Java Scripte ihtiyaç vardır.
 • 100%

  CSS

  CSS ile web tasarımlarının formlarını, renklerini, font biçimlerini, kısacası tüm görsel unsurlarını etkili fonksiyonlar ile sağlıyoruz. Görsel açıdan etkileyici bir web tasarım için günümüz web sitelerinde zorunlu olarak kullanımalıdır.
 • 100%

  Java Script

  Javascript web sitelerini dinamik ve işlevsel hale getiren bir yazılım dilidir. Javascript ile açılır menüler, hareketli arka planlar gibi kullanıcının web sitesi ile olan etkileşimi artırılır. Böylece sitede daha fazla kalmaları hedeflenir.
 • 100%

  PHP

  PHP en büyük templates sistemi wordpress'in merkezinde yer alacak kadar güçlü, en büyük sosyal ağları çalıştıracak kadar derindir. Admin panelleri yazılarak fotoğraf ve içerik yüklemesi gibi işlemleri yapabildiği sunucuda çalışan betik bir dildir.

UX / UI Tasarım Nedir?

UX, kullanıcı deneyimi demektir. UX web tasarımının özü, kullanıcı için kolay, verimli, alakalı ve hoş bir deneyim oluşturmaktır. Web sitesini kullanan ziayretçinin hissettiği duyguları ve davranışları ifade eder. Daha teknik olarak görsel web tasarımı ile insan zihninin etkileşimidir. İyi kurgulanmış bir UX web tasarım ziyaretçinin basit kullanabileceği, uzun vakit geçireceği ve kullanmaktan keyif alacağı web arayüzlerini oluşturur.

UI kullanıcı ara yüzü demektir. Bir web tasrım hizmeti veya herhangibi bir dijital ürün oluştururken, kullanımının mümkün olduğunca kolay, anlaşılır ve basit olmasını hedefler. Yani kullanıcı yapmak istediği şeylere çok kolay ulaşmalı site içinde bişeyleri dakikalarca aramamalıdır. Örneğin bir e ticaret web sitesinde kullanıcının hemen ödeme sayfasına gidebilmesi için açık bir noktaya belirgin olarak sepet ikonun konulması gibi.

Responsive Nedir?

Responsive; bilgisayar ekranları için yapılan web tasarımı'nın, cep telefonu ve tablet gibi diğer tüm farklı ölçüdeki ekran boyutlarına uyumlu olması demektir. Akıllı telefon çağında bir web sitesi için olmazsa olmazdır.
Responsive özelliği taşımayan web sitelerine cep telefonu gibi küçük ekranlardan bakıldığında yazılar ve butonlar oldukça küçülür. Bu kullanıcının siteyi konforlu bir şekilde kullanamayacağında kısa sürede terk etmesiyle sonuçlanır. Yaşanan bu durumun en kötü sonucu ise google'un sitenizi yararsız olarak bilmesine ve arama sonuçlarında geriye atmasına neden olacaktır.

ux web tasarım

Müşterilerinizin Dikkatini çeken, Onları Harekete Geçiren, Yankı uyandıran ve Dönüşümleri Artıran Etkili Kurumsal Web Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz.

Profesyonel web tasarım ajansı tarafından sadece sizin için düşünülmüş özel bir kurumsal web sitesi ile işletmenizin internet ortamda parlamasını sağlayabilirsiniz. Fikirlere mi ihtiyacınız var? En iyi web tasarım hizmetleri ve yazılım ekibinden oluşan kadromuz ile ilham veren işler yapıyoruz. Günümüzde tüm markaların kurumsa web tasarıma sahip olmaları gerekir. Başarılı bir işletme için web tasarım krtik öneme sahiptir. Kurumsal web tasarımı bir şirketin internetteki varlığının bir ayağı olarak hizmet eden zamanımızın en etkili ve uygun bütçeli reklam aracıdır.

Kurumsal web tasarımı genel olarak tanıtım siteleri ile karıştırılmaktadır. Tanıtım web sitesi bir ürünü, ürün topluluklarını veya şirkete ait bir markayı ele alır. Kurumsal web tasarım ise şirketin iş performansını, kurumsal haberlerini ve sosyal sorumlulukları gibi konulara odaklanır. Web tasarım ajansı olarak amacımız bir kurumsal web sitesi yaparken, şirketin başarısını yansıtmak, itibarını güçlendirmek ve güven oluşturmaktır.