katalog-cekimi

Manken Ajans

Ülkemizdeki şartlara göre uzun yıllar çok bir gelişme kaydedemeyen mankenlik mesleği bir çok avrupa ülkesine göre gereden gelmiştir. Ama artık günümüzde özellikle sosyal medyanında aracılığıyla manken ve fotomodel mesleğini icra etmek isteyen kişilerin sayısı artmıştır. Manken olmak isteyen kişilerin artışı doğal olarak manken ajansı sayısının artmasınada sebep olmuştur. Aktüel model ajansı kalite çizgisini korumak ve en iyi hizmeti sunmak adına kaliteli mankenler ile hizmet vermektedir.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Aktüel manken ajansı kalite, dürüstlük ve hizmet amaçlı faliyet göstermektedir. Türkiyenin ve dünyanın önde gelen yapım şirketleri, tekstil firmaları ve fotoğrafaçıları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Ajansımız başta istanbul olmak üzere dünyanın tüm şehirlerine manken hizmeti veren kaliteli ve bilinir bir model yönetimi olarak başarılar sağlamaktadır.

Aktüel model ajans katalog ve benzeri reklam çekimleriniz için markanız veya ürünlerinizi en iyi ifade edecek en uygun model için sizlere profesyonel destek vermektedir. Mankenlik ve fotomodellik yönetimi ile ilegili tüm hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. Aktüel manken ajansı en kısa sürede en iyi hizmeti ve en kaliteli modelli vermektedir, bunun neticesinde mutlu olur ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına bizleri motive eder.

Fotomodel

Fotomodel mesleğini icra etmek ve bu alanda kariyer hedefleriniz varsa manken ajansımıza başvur yaparak bu hayalinizi gerçekleştire bilirsiniz. Başarılı gördüğümüz fotomodel adaylarına öncelikle portfolyoları için bir fotoğraf çekimi yapıyor ve müşteri sunumlarına ekliyoruz. İlk zamanlarda kısa süren basit çekimlerle tecrübe kazanmasını sağladığımız fotomodel adaylarını gün geçtikçe daha ciddi projelere yönlendirerek sektördeki profesyoneller arasında yerini almasını sağlıyoruz.

Fotomodellik nedir ?

Fotomodelin reklam, moda veya benzeri bir ürün çekimi için kamera karşısına geçerek ürünler üzerinde veya konu mankeni olarak objektiflere poz vererek sanatını icra eden kişi olarak tanımlaya biliriz.

Fotomodel olmak için yapılması gerekenler

Manken veya fotomodel olmak için ilk şart güzel bir yüz ve düzgün bir vücut hattına sahip olmaktır. Sornrasında bir mankenlik eğitimi almanız veya güzellik yarışmallarına katılmanız gerekmektedir. Eğer bu şartları yerine getirecek niteliğe sahip değilseniz merdiven altı basit manken ajansları tarafından kullanılırsınız.